Informatika a systémové inženýrství - více specializací (N0688A140007)

Vysoké školy>Univerzita Pardubice>Fakulta ekonomicko-správní>Informatika a systémové inženýrství - více specializací

Studijní program: Informatika a systémové inženýrství (N0688A140007)

Typ studia: Navazující magisterské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 2

Zaměření: ekonomie, IT, technické a IT obory

Náplň programu/oboru:
Specializace Informatika ve veřejné správě, Informační a bezpečnostní systémy. Specializace IVS Navazující dvouletý magisterský obor Informatika ve veřejné správě je oborem interdisciplinárním, založeným na souběžném získání vědomostí a dovedností v informačních a komunikačních technologiích (ICT) a v systémových, ekonomických, právních, správních a dalších vědách. Cílem studia oboru Informatika ve veřejné správě v rámci studijního programu Systémové inženýrství a informatika je výchova kvalifikovaných odborníků pro široký okruh funkcí v ekonomice a správě, schopných navrhovat, realizovat, profesionálně rozvíjet a aplikovat informační a komunikační technologie a využívat počítačem podporované metody při rozhodování. Specializace IBS Budeš navrhovat, realizovat a hodnotit řešení v oblasti konkurenčního zpravodajství odpovídající technickým možnostem, cílovým provozním podmínkám a potřebám uživatelů. Naučíš se profesionálně rozvíjet a aplikovat informační a komunikační technologie a využívat počítačem podporované metody při rozhodování, pokročilé metody Data Miningu a projektového managementu.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 8.10.2028

Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 10. 2. 2024 https://fes.upce.cz/fes/pro-uchazece/den-dveri.html

Obsah přijímaček:
Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. DP a EM 12. 4., 19. 4., 11. - 12. 6. 2024, ostatní programy bez přijímacích zkoušek, informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. 31. 3. 2024. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kontakty FakultyNahoru

Univerzita Pardubice, Fakulta ekonomicko-správní
Telefon: 466 036 142
Web: www.upce.cz/fes
E-mail: jana.vagnerova@upce.cz

ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek za studium delší než je standardní doba prodloužená o jeden rok je 15 000 Kč za každých dalších započatých šest měsíců studia https://fes.upce.cz/fes/pro-uchazece/poplatky-za-studium.html.

Koleje: http://www.upce.cz/zazemi/koleje-a-menza.html

Menza: http://www.upce.cz/zazemi/koleje-a-menza.html