VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Ekonomika a management - více specializací (B0413A050008)

Studijní program: Ekonomika a management (B0413A050008)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 3

Zaměření: Ekonomické

Náplň programu/oboru:
Specializace Management podniku, Ekonomika a provoz podniku. Specializace MP. Pokud se chceš věnovat řízení a naučit se procesy plánování, rozhodování a vedení lidí, zapiš se na obor Management podniku. Management je velmi důležitá součást chodu podniku. Specializace zahrnuje čtyři hlavní oblasti: ekonomie a aplikované ekonomické disciplíny, management a specifické manažerské činnosti, informační technologie včetně matematicko-statistických disciplín a také ostatní předměty, jako je například právo a cizí jazyky. Uplatnění naleznete v podnikatelské sféře nebo v různých funkcích ve výrobních podnicích a v podnicích služeb. Během studia získáte spoustu praktických zkušeností k výkonu manažerských funkcí. Připravíme vás na založení malého či středního podniku, řízení jeho činnosti, řízení nadace či občanského sdružení a také na řízení rozvoje v krizových situacích. management a specifické manažerské činnosti, informační technologie včetně matematicko-statistických disciplín a ostatní poznatky – zejména právo a cizí jazyky. Specializace EPP Absolvent bakalářského oboru Ekonomika a provoz podniku je vysokoškolsky vzdělaný člověk s odborným vzděláním potřebným k výkonu ekonomických funkcí v podnicích a organizacích v oblasti výroby, obchodu a služeb. Je schopen samostatného rozhodování, tvůrčího myšlení a jednání s lidmi. Na základě znalostí z oblastí obecné ekonomie, podnikové ekonomiky, účetnictví, financí, informatiky a kvantitativních metod umí vyhodnocovat podnikové činnosti (včetně podnikového financování) a vývojové trendy ve vztahu k hospodářské praxi i ekonomické teorii. Absolvováním předmětů se zaměřením na provoz podniku je schopen se orientovat zejména ve vnitropodnikových procesech. Znalost světového jazyka mu umožňuje odborně komunikovat se zahraničními subjekty, například při dodavatelsko-odběratelských vztazích či cenových jednání.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 10.9.2028


Přijímací řízeníNahoru

Dny otevřených dveří: 10.12.2021

Den otevřených dveří, poznámka: 10. prosince 2021 https://fes.upce.cz/fes/pro-uchazece/den-dveri.html

Obsah přijímaček:
Do bakalářského studia se přijímací zkoušky nedělají. Podrobnosti a možnosti bonifikace https://fes.upce.cz/fes/pro-uchazece/info-prij-riz.html

Pozn. k přijímačkám: Bc. bez přijímacích zkoušek, informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu na stránkách fakulty.

Termín přihlášek: 31.3.2022

Pozn. k přihláškám: Bc. 31. 3. 2022. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu na stránkách fakulty.

SCIO: ano

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠKontakty FakultyNahoru

Univerzita Pardubice, Fakulta ekonomicko-správní
Telefon: 466 036 454
Web: www.upce.cz/fes
E-mail: ivana.vesela@upce.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek za studium delší než je standardní doba prodloužená o jeden rok je 15 000 Kč za každých dalších započatých šest měsíců studia https://fes.upce.cz/fes/pro-uchazece/poplatky-za-studium.html.

Koleje: http://www.upce.cz/zazemi/koleje-a-menza.html

Menza: http://www.upce.cz/zazemi/koleje-a-menza.html


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit