Ochrana a podpora veřejného zdraví (N1029P360001)

Vysoké školy>Ostravská univerzita>Lékařská fakulta>Ochrana a podpora veřejného zdraví

Studijní program: Ochrana a podpora veřejného zdraví (N1029P360001)

Typ studia: Navazující magisterské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 2

Zaměření: biomedicína a zdravotnické obory, medicína, farmacie, veterina, zdravotnictví

Náplň programu/oboru:
Studijní program Ochrana a podpora veřejného zdraví je navazujícím studijním programem na bakalářský studijní program Ochrana a podpora zdraví nebo na jiný bakalářský studijní program zdravotnického směru. Nabízený studijní program se věnuje zejména rozšíření znalostí z oblastí problematiky ochrany a podpory veřejného zdraví, hygieny a epidemiologie, ale také naučí nově příchozí studenty z jiných předchozích vystudovaných bakalářských programů všem znalostem v ochraně a podpoře veřejného zdraví, které absolventi bakalářského programu Ochrana a podpora zdraví mají již z předchozího studia, a které dále prohlubují, tak aby znalost tohoto studijního navazujícího programu byla na nejvyšší možné úrovni pro všechny budoucí absolventy. Jedním z hlavních úkolů tohoto navazujícího studijního programu je připravit absolventy do budoucího povolání v oblasti ochrany a podpora veřejného zdraví.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 30.10.2029

Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 26. 1. 2024 https://lf.osu.cz/dny-otevrenych-dveri/

Obsah přijímaček:
Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc., Mgr. písemné zkoušky 27. 5. - 7. 6. 2024, Fyzioterapie, Zdrav. záchranářství termín praktické zkoušky z TV duben 2024. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc., Mgr. 15. 3. 2024. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kontakty FakultyNahoru

Ostravská univerzita, Lékařská fakulta
Telefon: 553 461 711
Web: http://lf.osu.cz/
E-mail: lenka.kubinova@osu.cz

ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek za studium delší než je standardní doba zvětšená o jeden rok a studium v cizím jazyce https://www.osu.cz/poplatky-za-studium/

Koleje: http://koleje.osu.cz/

Menza: http://menza.osu.cz/