Tvorba a výroba nábytku - 2 specializace (B0722A160004)

Studijní program: Tvorba a výroba nábytku (B0722A160004)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 3

Zaměření: ostatní technické, umělecké obory

Náplň programu/oboru:
Specializace Navrhování nábytku, Výroba nábytku. Bakalářské studium Tvorba a výroba nábytku je zaměřeno na zpracovávání a využívání obnovitelné suroviny – dřeva v nábytkářském průmyslu, čímž přispívá k omezení spotřeby ropných produktů. Programová koncepce studia Tvorby a výroby nábytku vychází ze skutečnosti, že výroba nábytku patří v České republice mezi základní obory spotřebního průmyslu s dlouholetou tradicí. Specializace Navrhování nábytku spočívá v kreativní konstrukční tvorbě a vývoji nábytku, nábytkových konstrukcí v interiéru i exteriéru a jejich užitných parametrů. Další užší specializace je možná díky volitelným předmětům. Specializace Výroba nábytku spočívá ve znalostech výrobních technologií, nábytkových konstrukcí, vlastnostech materiálů a základech řízení výroby. Další užší specializace je možná díky volitelným předmětům.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 2.8.2029

Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 8. 12. 2023, 26. 1. a 1. 3. 2024 https://ldf.mendelu.cz/student/harmonogram/

Obsah přijímaček:
Bc. bez přijímací zkoušky, Design nábytku talentová zkouška květen 2024. Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. bez přijímací zkoušky, Design nábytku talentová zkouška květen 2024. Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. 31. 3. 2024, prodlouženo do 12. 4. 2024. Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu naleznete na stránkách fakulty. http://www.ldf.mendelu.cz/

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kontakty FakultyNahoru

Mendelova univerzita v Brně, Lesnická a dřevařská fakulta
Telefon: 545 134 006
Web: http://www.ldf.mendelu.cz/
E-mail: studpri@mendelu.cz

ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek při studiu delším než je standardní doba za každých započatých 6 měsíců studia: 11 500 Kč ve druhém roce, podrobnosti http://mendelu.cz/uredni-deska

Koleje: http://www.skm.mendelu.cz/

Menza: http://www.skm.mendelu.cz/