Procesy tvorby nábytku (P0722D160003)

Studijní program: Procesy tvorby nábytku (P0722D160003)

Typ studia: Doktorské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 4

Zaměření: ostatní technické

Náplň programu/oboru:
Stěžejní dovednosti absolventa jsou v oblasti kreativní a konstrukční tvorby a výroby dřevěného nábytku (včetně aplikací nových materiálů, komponentů a technologií), uplatněné v interdisciplinárních souvislostech nejnovějšího výzkumu a nabytých poznatků nejen v technických, ale i v souvisejících humanitních oborech. Posláním absolventa je inovace a tvorba výrobků na základě technické erudice, antropometrie, kineziologie, tvůrčích technik a znalosti výrobních procesů, které neohrožují obývané a pracovní prostředí. Cílem studia je připravit absolventy pro vědeckou, výzkumnou, organizační a výrobní základnu nábytkářského průmyslu.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 5.4.2029

Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 8. 12. 2023, 26. 1. a 1. 3. 2024 https://ldf.mendelu.cz/student/harmonogram/

Obsah přijímaček:
Bc. bez přijímací zkoušky, Design nábytku talentová zkouška květen 2024. Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. bez přijímací zkoušky, Design nábytku talentová zkouška květen 2024. Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. 31. 3. 2024, prodlouženo do 12. 4. 2024. Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu naleznete na stránkách fakulty. http://www.ldf.mendelu.cz/

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kontakty FakultyNahoru

Mendelova univerzita v Brně, Lesnická a dřevařská fakulta
Telefon: 545 134 006
Web: http://www.ldf.mendelu.cz/
E-mail: studpri@mendelu.cz

ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek při studiu delším než je standardní doba za každých započatých 6 měsíců studia: 11 500 Kč ve druhém roce, podrobnosti http://mendelu.cz/uredni-deska

Koleje: http://www.skm.mendelu.cz/

Menza: http://www.skm.mendelu.cz/