VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Management sociální práce v organizacích (N0988A240003)

Studijní program: Management sociální práce v organizacích (N0988A240003)

Typ studia: Navazující magisterské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 2

Zaměření: Lékařské

Náplň programu/oboru:
Jedná se o program, který je připraven s ohledem na potřeby zaměstnavatelů sociálních pracovníků Nový program, který bude otevřen k přijímacímu řízení v roce 2019, je výsledkem analýzy potřeb zaměstnavatelů sociálních pracovníků, která byla realizována v rámci projektu ESF s názvem Modularizaci sociální práce (reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002348). Je to tedy zcela nově sestavený, moderní program, který umožňuje sociálním pracovníkům získat takové znalosti, dovednosti a kompetence, které jsou ušité na míru praxi a zároveň umožňují prostupnost do doktorských programů realizovaných v oblasti sociální práce. Představuje studium, které přináší potřebnou nadstavbu pro sociální pracovník V rámci dvouletého studia, které lze realizovat jak denní, tak i kombinovanou formou, získají absolventi znalosti v oblasti case managementu v sociální práci, projektového managementu v organizacích sociální sféry, financování a efektivity řízení organizace v sociální sféře, v oblasti řízení lidských zdrojů, dále marketingu a marketingových strategií pro sociální práci či strategického plánování v organizacích v sociální oblasti (a dalších předmětů z oblasti sociální práce, metodologie vědy, systému dlouhodobé zdravotně sociální péče, aj.). Rozšiřuje uplatnění sociálních pracovníků Studium si klade za cíl zvýšit kvalitu absolventů tříletých bakalářských programů/oborů s respektem k požadavkům trhu práce – tedy vyprofilovat absolventy, kteří se mohou uplatnit na vyšších organizačních stupních řízení – tedy ve funkcích řídících pracovníků veřejných a sociálních organizacích, dále ve funkcích poradců vrcholového managementů, ve státní správě a samosprávě, v sociálních a personálních oblastech různých organizací či na postu středního a vyššího managementu v organizacích poskytujících sociální služby. Zajišťuje praxi jako příležitost získat potřebné dovednosti v managementu sociální práce Praxe bude uskutečněna v organizacích, které jsou zaměřené na sociální služby – dle zákona č. 108/2006 sb, o sociálních službách (rozsah praxe je 6 týdnů – tzn. 240 hodin). Studenti si mohou praxi vybrat individuálně (např. v místě bydliště) či zvolit praxi na tzv. klinických pracovištích ZSF JU. Studenti si vybírají takové organizace, kde mohou získat zkušenosti z oblasti projektového řízení a řízení organizace – praxe musí vždy probíhat pod dohledem sociálního či zdravotně-sociálního pracovníka. ZSF JU má uzavřené smlouvy s tzv. klinickými pracovišti, s nimiž akademičtí pracovníci velmi úzce spolupracují s cílem praxi zkvalitňovat. Za vhodný výběr pracoviště pro praxi zodpovídá garant odborné praxe (akademický pracovníků způsobilý pro výkon sociálního pracovníka). Kombinované studium probíhá vždy jednou za 14 dní v pátek a v sobotu, rozsah praxe je 240 hodin.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 16.11.2028


Přijímací řízeníNahoru

Dny otevřených dveří: 19.1.2024

Den otevřených dveří, poznámka: 19. ledna 2024

Obsah přijímaček:
Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. 3. - 7. 6. 2024, talentová zkouška ZZ 13. - 16. 5. 2024. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. 31. 3. 2024. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ


Kde se dá studovatNahoru
Management sociální práce v organizacíchZdravotně sociální fakultaJihočeská univerzita v Českých BudějovicíchPorovnat

Kontakty FakultyNahoru

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Zdravotně sociální fakulta
Telefon: 389 037 730
Web: http://www.zsf.jcu.cz
E-mail: polenova@zsf.jcu.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Při studiu delším než je standardní doba zvětšená o jeden rok 20 450 Kč za každých započatých 6 měsíců studia.Podrobnosti http://www.jcu.cz/o-univerzite/dokumenty/rectors_proceedings/platna-opatreni/2019/r_394_popl_za_studium_19_20.pdf/view

Koleje: http://kam.jcu.cz/

Menza: http://kam.jcu.cz/


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit