VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Učitelství anglického jazyka pro základní školy (N0114A300044)

Studijní program: Učitelství anglického jazyka pro základní školy (N0114A300044)

Typ studia: Navazující magisterské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 2

Zaměření: Pedagogické

Náplň programu/oboru:
Completus, maior, minor. Navazující magisterský studijní program Učitelství anglického jazyka pro 2. stupeň ZŠ je zaměřen na získání obecných i specifických znalosti a dovednosti z didaktiky anglického jazyka, anglicky psané dětské literatury a lingvistiky, absolvují také dvě souvislé pedagogické praxe, které jim umožní plynulejší přechod do učitelského povolání. V praktickém jazyce absolventi dosáhnou minimálně úrovně C2.1 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Výstupní profil absolventů magisterského studia reflektuje speciální pedagogicko-metodické zaměření dvouletého studia. Z toho vyplývá, že je studijní program zaměřen především na budování a rozvoj pedagogických kompetencí a další rozvoj jazykové komunikativní kompetence tak, aby absolventi dosáhli úroveň jazykové způsobilosti C2.1. Po absolvování studia bude student schopen: - prokázat kvalitní teoretické znalosti speciálních lingvistických disciplín - sociolingvistiky, pragmatiky a textové analýzy, - prokázat znalost současné britské a americké literatury a také literatury pro děti a mládež založenou na vlastním detailním studiu a analýze vybraných segmentů dané literatury i na studiu široké příslušné sekundární literatury, - prokázat kvalitní didaktické znalosti a dovednosti, - prakticky používat anglický jazyk v komunikaci (produktivně i receptivně) minimálně na úrovni C2.1.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 31.12.2024


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 2. 12. 2022, 14. 1. 2023 https://www.univerzitnimesto.cz/dod

Obsah přijímaček:
Navazující magisterské, cizojazyčné a doktorské studium informace na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. a Mgr. talentové zkoušky 27. - 28. 5. 2023 HKSZNV, VTSZNV, písemné a ústní zkoušky 3. - 11. 6. 2023. Navazující magisterské a doktorské studium informace na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. a Mgr. 15. března 2023. Navazující magisterské, cizojazyčné a doktorské studium informace na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠKontakty FakultyNahoru

Univerzita Palackého v Olomouci, Pedagogická fakulta
Telefon: 585 635 010
Web: http://www.pdf.upol.cz/
E-mail: libuse.lysakova@upol.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Při studiu delším než je standardní doba zvětšená o jeden rok poplatek 20 000 Kč za každých započatých 6 měsíců studia. https://www.upol.cz/studenti/studium/poplatky/

Koleje: http://www.upol.cz/skupiny/studentum/ubytovani/

Menza: http://www.upol.cz/skupiny/studentum/stravovani/


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit