VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Řízení volnočasových aktivit (N0922A190001)

Studijní program: Řízení volnočasových aktivit (N0922A190001)

Typ studia: Navazující magisterské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 2

Zaměření: Pedagogické

Náplň programu/oboru:
Studijní program Řízení volnočasových aktivit je zaměřen na pregraduální přípravu odborných pracovníků pro rozmanité oblasti edukace a řízení především ve volnočasových zařízeních a zařízeních zájmového vzdělávání v resortu školství a mimo něj, ale rovněž ve školských výchovných a ubytovacích zařízeních. Svým zaměřením navazuje na bakalářský studijní obor Vychovatelství. Navazující magisterské studium programu Řízení volnočasových aktivit směřuje k prohloubení kompetencí ve specifických postupech v rámci edukace v oblasti volnočasových a zájmových zařízení, jejich řízení, organizace a plánování. s dětmi a mládeží ve školských zařízeních zájmového vzdělávání a ve školských výchovných a ubytovacích zařízeních. Absolvent navazujícího magisterského oboru Řízení volnočasových aktivit bude schopen: - charakterizovat trendy volnočasových aktivit ve společnosti, - vytvářet a realizovat vzdělávací projekty, - plánovat, realizovat a hodnotit po organizační, metodické a obsahové stránce širokou škálu volnočasových aktivit pro nejrůznější cílové skupiny, - pozitivně ovlivňovat různé cílové skupiny při volbě a využití nabídky volnočasových aktivit. Absolvent studijního programu Řízení volnočasových aktivit se s ohledem na strukturu studijních předmětů uplatní jako výchovný pracovník se zaměřením nejen na věkovou kategorii dětství a mládí, ale bude připraven i na práci s dospělými a seniory, čímž reflektuje aktuální demografický vývoj vyspělých zemí. Podstatnou součást studijního plánu tvoří praxe (v celkovém rozsahu 320 hodin), při nichž studenti mohou aplikovat a prohloubit znalosti získané při studiu teoretických disciplín.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 20.9.2021


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 2. 12. 2022, 14. 1. 2023 https://www.univerzitnimesto.cz/dod

Obsah přijímaček:
Navazující magisterské, cizojazyčné a doktorské studium informace na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. a Mgr. talentové zkoušky 27. - 28. 5. 2023 HKSZNV, VTSZNV, písemné a ústní zkoušky 3. - 11. 6. 2023. Navazující magisterské a doktorské studium informace na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. a Mgr. 15. března 2023. Navazující magisterské, cizojazyčné a doktorské studium informace na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ


Kde se dá studovatNahoru
Řízení volnočasových aktivitPedagogická fakultaUniverzita Palackého v OlomouciPorovnat

Kontakty FakultyNahoru

Univerzita Palackého v Olomouci, Pedagogická fakulta
Telefon: 585 635 010
Web: http://www.pdf.upol.cz/
E-mail: libuse.lysakova@upol.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Při studiu delším než je standardní doba zvětšená o jeden rok poplatek 20 000 Kč za každých započatých 6 měsíců studia. https://www.upol.cz/studenti/studium/poplatky/

Koleje: http://www.upol.cz/skupiny/studentum/ubytovani/

Menza: http://www.upol.cz/skupiny/studentum/stravovani/


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit