VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Management and Marketing - 3 specializace (N0413A050032)

Studijní program: Management and Marketing (N0413A050032)

Typ studia: Navazující magisterské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 2

Zaměření: Ekonomické

Náplň programu/oboru:
Specializace Marketing management, Design management, Management veřejné správy a regionálního rozvoje. Magisterský studijní program Management a marketing propojuje se svými specializacemi oblast marketingu, design managementu a managementu veřejné správy a regionálního rozvoje. Absolvent je schopen řešit problematiku z oblasti manažerských a marketingových záležitostí podnikových i veřejnosprávních jednotek, a to včetně jejich základních finančních. Absolvent MSP je tímto způsobilý pro praktické uplatnění na středních a vyšších manažerských a ekonomických postech jak v podnikové sféře, tak veřejné správě, a to např. na pozicích marketingový manažer, marketingový analytik, projektový manažer. Absolvent je rovněž připraven i ke studiu v doktorském studijním programu. Specializace Management veřejné správy a regionálního rozvoje vybavuje absolventa souhrnem znalostí a dovedností z problematiky veřejné správy a regionálních disciplín, které jsou nezbytné pro kompetentní a samostatné rozhodování ve sféře státní správy i samosprávy a regionálního rozvoje, a to jak v rámci České republiky, tak i ve strukturách Evropské unie.Specializace Design management vybavuje absolventa souhrnem znalostí z oblasti vývoje a současného stavu designu, způsobu jeho řízení v rámci specifik kreativních průmyslů a významu v kreativní ekonomice z využití pohledu vizuálního umění v marketingovém mixu. Absolvent následně bude schopen samostatně strategicky nastavovat, řídit, a vyhodnocovat inovační proces v oblasti designu v organizaci při zapojení zákazníka a dalších aktérů regionálního inovačního systému. Specializace Marketing management vybavuje absolventa souborem základních znalostí klíčových ekonomických předmětů a jejich vzájemných souvislostí. Porozumí managementu, marketingu, podnikovým činnostem, procesům, nástrojům a technologiím aplikovaným v oblasti marketingového řízení podniku. Bude umět definovat a analyzovat problémy z oblasti managementu a marketingu a navrhovat jejich základní směr řešení.

Cizí jazyk: Angličtina

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 16.10.2029


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 26. 1. 2023 https://www.utb.cz/dod/

Obsah přijímaček:
Bc. bez přijímací zkoušky. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. bez přijímací zkoušky. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. 30. 4. 2023, 2. kolo 15. 7. 2023, informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ


Kde se dá studovatNahoru
Management and MarketingFakulta managementu a ekonomikyUniverzita Tomáše Bati ve ZlíněPorovnat

Kontakty FakultyNahoru

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta managementu a ekonomiky
Telefon: 576 032 352
Web: http://www.fame.utb.cz/
E-mail: studium@fame.utb.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek za studium se stanovuje za každých dalších započatých šest měsíců studia (dále jen „ šestiměsíční období“). Výše poplatku činí: a) trojnásobek základu pro každé šestiměsíční období v prvním roce po překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok po zaokrouhlení nahoru na celé stokoruny, b) šestinásobek základu pro každé šestiměsíční období v druhém a každém dalším roce po překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok po zaokrouhlení nahoru na celé stokoruny. Podrobnosti https://www.utb.cz/univerzita/uredni-deska/

Koleje: www.kmz.utb.cz

Menza: www.kmz.utb.cz


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit