Aplikovaná informatika v průmyslové automatizaci - 2 specializace (B0714A150006)

Vysoká škola>Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně>Fakulta aplikované informatiky>Aplikovaná informatika v průmyslové automatizaci - 2 specializace

Studijní program: Aplikovaná informatika v průmyslové automatizaci (B0714A150006)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 3

Zaměření: IT, ostatní technické

Náplň programu/oboru:
Specializace Inteligentní systémy s roboty, Průmyslová automatizace. Vždycky vás bavilo stavět si drobné robotické „hračky“? Přidejte se k nám a poznejte větší, chytřejší a modernější roboty. Pomůžeme vám se znalostmi z matematiky, fyziky i informatiky nezbytnými pro ovládnutí automatizace výrobních procesů a linek využívajících mechatronických a robotických prvků. Získáte navíc i teoretické a praktické znalosti pro realizaci komplexních automatizačních systémů. Osvojíte si tak základní potřebné dovednosti nutné pro studium magisterských oborů, kde se můžete vydat na cestu Integrovaných systémů v budovách nebo Automatického řízení a informatiky. O práci určitě nebudete mít nouzi. Snad každá strojírenská nebo plastikářská firma hledá šikovné absolventy vysokých škol, kteří jsou schopni zefektivnit jejich výrobu pomocí komplexní robotizované automatizace.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 26.10.2029

Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 10. 11. 2023, 10. 2. 2024 https://www.utb.cz/dod/

Obsah přijímaček:
Bez přijímací zkoušky. Podrobnosti https://fai.utb.cz/studium/prijimaci-rizeni/bakalarske-studium/

Pozn. k přijímačkám: Bc. SWI NSZ SCIO MAT 3. 2. - 1. 5. 2024 včetně, ostatní programy bez přijímací zkoušky. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. 31. 3. 2024. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kontakty FakultyNahoru

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta aplikované informatiky
Telefon: 576 035 052
Web: http://www.fai.utb.cz/
E-mail: studium@fai.utb.cz

ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek za studium se stanovuje za každých dalších započatých šest měsíců studia (dále jen „ šestiměsíční období“). Výše poplatku činí: a) trojnásobek základu pro každé šestiměsíční období v prvním roce po překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok po zaokrouhlení nahoru na celé stokoruny, b) šestinásobek základu pro každé šestiměsíční období v druhém a každém dalším roce po překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok po zaokrouhlení nahoru na celé stokoruny. Podrobnosti https://www.utb.cz/univerzita/uredni-deska/

Koleje: www.kmz.utb.cz

Menza: www.kmz.utb.cz