VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Ekonomika a management - 2 specializace (B0413A050024)

Studijní program: Ekonomika a management (B0413A050024)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 3

Zaměření: Ekonomické

Náplň programu/oboru:
Specializace Ekonomika a management podniku, Ekonomika a management veřejné správy a regionálního rozvoje. Hlavním cílem studia ve studijním programu Ekonomika a management je připravit studující jak pro jejich působení v praxi v soukromé, veřejné i neziskové sféře na pozicích nižšího a středního managementu, se schopností samostatného rozhodování, uplatnění systematického a tvůrčího přístupu k řešení problémů a volby odpovídajícího způsobu přizpůsobení se systémovým změnám i globálním trendům, tak pro následné magisterské studium v daném oboru nebo jemu příbuzných. Specializace: Ekonomika a management veřejné správy a regionálního rozvoje: Specializace vybavuje absolventa souhrnem znalostí a dovedností z problematiky veřejné správy a regionálních disciplín, které jsou nezbytné pro kompetentní rozhodování ve sféře samosprávy, regionálního rozvoje, orgánů státní správy, a to jak v rámci České republiky, tak i ve strukturách Evropské unie. Specializace: Ekonomika a management podniku: Tato specializace vybavuje absolventa souborem základních znalostí klíčových ekonomických předmětů a jejich vzájemných souvislostí. Porozumí managementu, marketingu, podnikovým činnostem, procesům, finanční a účetní problematice, metodám, nástrojům a technologiím aplikovaným v oblasti řízení podniku. Bude umět definovat a analyzovat problémy z oblasti managementu a ekonomiky a navrhovat jejich základní směr řešení.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 26.6.2029


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 3. 2. 2022 https://www.utb.cz/dod/

Obsah přijímaček:
Bc. bez přijímací zkoušky. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. bez přijímací zkoušky. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Termín přihlášek: 15.7.2022

Pozn. k přihláškám: Bc. 30. 4. 2022, 2. kolo 15. 7. 2022, informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ


Kde se dá studovatNahoru
Ekonomika a managementFakulta managementu a ekonomikyUniverzita Tomáše Bati ve ZlíněPorovnat

Kontakty FakultyNahoru

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta managementu a ekonomiky
Telefon: 576 032 352
Fax: 576 032 313
Web: http://www.fame.utb.cz/
E-mail: studium@fame.utb.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek za studium se stanovuje za každých dalších započatých šest měsíců studia (dále jen „ šestiměsíční období“). Výše poplatku činí: a) trojnásobek základu pro každé šestiměsíční období v prvním roce po překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok po zaokrouhlení nahoru na celé stokoruny, b) šestinásobek základu pro každé šestiměsíční období v druhém a každém dalším roce po překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok po zaokrouhlení nahoru na celé stokoruny. Podrobnosti https://www.utb.cz/univerzita/uredni-deska/

Koleje: www.kmz.utb.cz

Menza: www.kmz.utb.cz


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit