VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Ekonomika podniku a podnikání - 2 specializace (N0413A050023)

Studijní program: Ekonomika podniku a podnikání (N0413A050023)

Typ studia: Navazující magisterské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 2

Zaměření: Ekonomické

Náplň programu/oboru:
Specializace Podnikání ve službách cestovního ruchu, Podnikání a ekonomika podniku. Specializace Podnikání ve službách cestovního ruchu: Zajímá vás, jak funguje management hotelu, principy slevových portálů či lázeňské služby? Specializace Ekonomika cestovního ruchu vás zavede do zkoumání těchto tajů a ještě mnohem dále. Obor je zaměřený na vzdělání v oblasti současné domácí i mezinárodní ekonomiky a principů současného řízení podniků cestovního ruchu a to nejen z teoretického pohledu. Každoročně výuku přicházejí obohatit odborníci z praxe cestovního ruchu, jako jsou manažeři hotelů, cestovních kanceláří, lázeňských zařízení či destinačního managementu. Můžete se těšit také na exkurze do firem z oblasti cestovního ruchu, které vám umožní např. nahlédnout do zákulisí fungování hotelů. Praktickou stránku doplňuje také práce s konkrétním softwarem z prostředí řízení ekonomiky hotelu, který budete moci ve výuce vyzkoušet. Cestovní ruch je v tomto studiu propojen s oblastí podnikání a firemní politikou, což z něho vytváří perspektivní obor pro vaši budoucí kariéru. Specializace Podnikání a ekonomika podniku: V tomto navazujícím oboru dochází k prohlubování manažerských schopností orientovaných na podnikové řízení a ekonomiku podniku, budete se učit řídit podnik stejně jako své vlastní podnikání. Studijní výzvou pro vás bude prozkoumat hlubší podstatu podniků. Při tomto zkoumání se možná budete inspirovat přírodou, možná budete překvapeni blahodárným vlivem inovací a možná také zpozorujete zvláštní význam IT technologií, které usilovnost nahrazují chytrostí.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 26.6.2029


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 3. 2. 2022 https://www.utb.cz/dod/

Obsah přijímaček:
Bc. bez přijímací zkoušky. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. bez přijímací zkoušky. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. 30. 4. 2022, 2. kolo 15. 7. 2022, informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ


Kde se dá studovatNahoru
Ekonomika podniku a podnikáníFakulta managementu a ekonomikyUniverzita Tomáše Bati ve ZlíněPorovnat

Kontakty FakultyNahoru

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta managementu a ekonomiky
Telefon: 576 032 352
Fax: 576 032 313
Web: http://www.fame.utb.cz/
E-mail: studium@fame.utb.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek za studium se stanovuje za každých dalších započatých šest měsíců studia (dále jen „ šestiměsíční období“). Výše poplatku činí: a) trojnásobek základu pro každé šestiměsíční období v prvním roce po překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok po zaokrouhlení nahoru na celé stokoruny, b) šestinásobek základu pro každé šestiměsíční období v druhém a každém dalším roce po překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok po zaokrouhlení nahoru na celé stokoruny. Podrobnosti https://www.utb.cz/univerzita/uredni-deska/

Koleje: www.kmz.utb.cz

Menza: www.kmz.utb.cz


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit