VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Průmyslové inženýrství (N0488P050002)

Studijní program: Průmyslové inženýrství (N0488P050002)

Typ studia: Navazující magisterské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 2

Zaměření: Technické (Ekonomické)

Náplň programu/oboru:
Absolvent našeho MSP Průmyslové inženýrství získá kompetence k efektivnímu řízení a koordinaci výrobních systémů, vedení pracovních týmů, a celých výrobních příp. servisních oddělení, řešení projektů zaměřených na zvyšování výkonnosti procesů a projektování moderních výrob v duchu Industry 4.0. Proto během studia každý posluchač získá klíčové poznatky z oblasti moderních konceptů řízení výroby, materiálového inženýrství, průmyslu 4.0, ale naučí se také chápat podstatu procesů realizovaných v průmyslových firmách z hlediska strojírenské technologie, konstrukce a počítačového navrhování výrobků a obráběcích strategií (CAM – Computer Aided Manufacturing). Profil absolventa, struktura studijního programu byly konzultovány se zástupci průmyslových firem a reflektují výsledky dlouhodobého výzkumu mezi průmyslovými firmami v ČR i ve světě. V rámci studijního programu Průmyslové inženýrství absolvent získá zejména následující odborné dovednosti: • je schopen analyzovat, syntetizovat a interpretovat vybraná data z podnikových procesů pro účely kvantifikace a kvalifikace podstatných procesních parametrů, • v rámci řešení procesu plánování, řízení a zlepšování výrobních procesů má schopnost predikovat vývoj vybraných procesních parametrů s ohledem na optimální plánování a řízení výrobních a logistických procesů, a jejich modelování a simulace, • umí definovat a optimalizovat nastavení výrobních layoutů, materiálového toku, výkonnost výrobních a logistických systémů a celkových kapacitních propočtů, s využitím vybraných metod průmyslového inženýrství i s ohledem na zpracovávané materiály, či prvky aplikované při konstrukci, • dokáže navrhovat, konstruovat výrobky či jejich součásti, simulovat a optimalizovat obráběcí strategie s využitím moderní výpočetní techniky.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 5.9.2030


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 3. 2. 2022 https://www.utb.cz/dod/

Obsah přijímaček:
Bc. bez přijímací zkoušky. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. bez přijímací zkoušky. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. 30. 4. 2022, 2. kolo 15. 7. 2022, informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ


Kde se dá studovatNahoru
Průmyslové inženýrstvíFakulta managementu a ekonomikyUniverzita Tomáše Bati ve ZlíněPorovnat

Kontakty FakultyNahoru

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta managementu a ekonomiky
Telefon: 576 032 352
Fax: 576 032 313
Web: http://www.fame.utb.cz/
E-mail: studium@fame.utb.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek za studium se stanovuje za každých dalších započatých šest měsíců studia (dále jen „ šestiměsíční období“). Výše poplatku činí: a) trojnásobek základu pro každé šestiměsíční období v prvním roce po překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok po zaokrouhlení nahoru na celé stokoruny, b) šestinásobek základu pro každé šestiměsíční období v druhém a každém dalším roce po překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok po zaokrouhlení nahoru na celé stokoruny. Podrobnosti https://www.utb.cz/univerzita/uredni-deska/

Koleje: www.kmz.utb.cz

Menza: www.kmz.utb.cz


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit