VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Průmyslové inženýrství (P0488D050004)

Studijní program: Průmyslové inženýrství (P0488D050004)

Typ studia: Doktorské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 4

Zaměření: Ekonomické (Technické)

Náplň programu/oboru:
Doktorský studijní program Průmyslové inženýrství je orientován na vědeckou výchovu odborníků pro průmyslové firmy, ale díky profilu absolventa doktorského studijního programu i pro akademickou sféru. Program se zaměřuje na aplikovaný výzkum a vývoj nových metod a nástrojů zvyšování výkonnosti a efektivnosti výrobních i administrativních procesů ve vazbě na jejich integraci v komplexních podnikových systémech v kontextu konceptu Industry 4.0.. Studenti si rozšíří své znalosti z oblasti vybraných ekonomicko-manažerských předmětů odpovídající soudobému stavu poznání. Zároveň získají znalosti světového dění v oblasti průmyslového inženýrství, budou umět identifikovat klíčové vývojové trendy v uvedené oblasti a zároveň nastavit požadované oblasti vědecko-výzkumných aktivit, které odpovídají požadavkům trhu (průmyslových firem) s cílem jejich aplikovatelnosti ve specifických podmínkách daného podniku. Studium je organickým a vhodně vyváženým spojením ekonomických oborů, informatiky, strojírenství a technologií a materiálů. V jeho průběhu je kladen důraz i na zkvalitnění úrovně anglického jazyka a schopnost psát vědecké články a prezentovat výsledky výzkumu v anglickém jazyce.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 3.9.2024


Přijímací řízeníNahoru

Dny otevřených dveří: 10.2.2024

Den otevřených dveří, poznámka: 10. 11. 2023, 10. 2. 2024 https://www.utb.cz/dod/

Obsah přijímaček:
Bc. bez přijímací zkoušky. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. bez přijímací zkoušky. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. 30. 4. 2024, 2. kolo 12. 7. 2024, informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ


Kde se dá studovatNahoru
Průmyslové inženýrstvíFakulta managementu a ekonomikyUniverzita Tomáše Bati ve ZlíněPorovnat

Kontakty FakultyNahoru

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta managementu a ekonomiky
Telefon: 576 032 352
Web: http://www.fame.utb.cz/
E-mail: studium@fame.utb.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek za studium se stanovuje za každých dalších započatých šest měsíců studia (dále jen „ šestiměsíční období“). Výše poplatku činí: a) trojnásobek základu pro každé šestiměsíční období v prvním roce po překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok po zaokrouhlení nahoru na celé stokoruny, b) šestinásobek základu pro každé šestiměsíční období v druhém a každém dalším roce po překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok po zaokrouhlení nahoru na celé stokoruny. Podrobnosti https://www.utb.cz/univerzita/uredni-deska/

Koleje: www.kmz.utb.cz

Menza: www.kmz.utb.cz


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit