Information Technology (P0613D140029)

Studijní program: Information Technology (P0613D140029)

Typ studia: Doktorské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 4

Zaměření: IT, technické a IT obory

Náplň programu/oboru:
Výpočetní technika a informatika nabízí vynikajícím absolventům magisterského studia prestižní vzdělání nejvyššího typu v oblastech informatiky, výpočetní techniky či informačních technologií. Téma vaší disertační práce určí celkový ráz i průběh studia. Klíčovou součástí výuky bude výzkum, který prověří zejména praktické dovednosti. Po absolvování najdete práci na domácím pracovním trhu i v zahraničí. Bude z vás tvůrčí pracovník na špičkových vědecko-výzkumných pracovištích, vedoucí výzkumných a vývojových týmů nebo vědecký a pedagogický pracovník na univerzitách. Své bohaté znalosti uplatníte i v soukromém sektoru.

Cizí jazyk: Angličtina

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 8.12.2030

Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 18. 12. 2023, 26. 1. 2024 https://www.fit.vut.cz/applicants/open-days/.cs

Obsah přijímaček:
Bc. test OSP, MAT nebo VŠP NSZ SCIO, konkrétní percentil se stanovuje po 3. až posledním termínu Scio testů, počáteční hranice se očekává percentil 75. Možnost vykonání 1 testu zdarma 1. 5. 2024. Bonifikace a přednostní přijetí https://www.fit.vut.cz/applicants/application/.cs#bc. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. test OSP, MAT nebo VŠP NSZ SCIO, konkrétní percentil se stanovuje po 3. až posledním termínu Scio testů, počáteční hranice se očekává percentil 75. Možnost vykonání 1 testu zdarma 1. 5. 2024. Bonifikace a přednostní přijetí https://www.fit.vut.cz/applicants/application/.cs#bc. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. 31. 3. 2024, informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kontakty FakultyNahoru

Vysoké učení technické v Brně, Fakulta informačních technologií
Telefon: 541 141 143
Web: www.fit.vut.cz
E-mail: prijimacky@fit.vut.cz

ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: 13 200 Kč za každých započatých 6 měsíců studia při překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok o méně než 12 měsíců, podrobnosti https://www.vutbr.cz/studenti/poplatky

Koleje: http://www.kam.vutbr.cz/

Menza: http://www.kam.vutbr.cz/