Informační technologie (B0613A140016)

Studijní program: Informační technologie (B0613A140016)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 3

Zaměření: IT, technické a IT obory

Náplň programu/oboru:
Moderní obor Informační technologie vám poskytne široké uplatnění v praxi. Z předmětů vás čeká matematika, elektronika, programování a mnoho dalších. Aktivně se zapojíte do výzkumů, kde potrénujete své praktické dovednosti. Až dostudujete, firmy se o vás zuřivě poperou. Budou z vás analytici, programátoři, testeři či údržbáři rozličných softwarových systémů nebo také manažeři a podnikatelé v oblasti ICT. Po bakalářském studiu můžete také pokračovat dál v navazujícím magisterském studiu.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 25.6.2029

Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 18. 12. 2023, 26. 1. 2024 https://www.fit.vut.cz/applicants/open-days/.cs

Obsah přijímaček:
Bc. test OSP, MAT nebo VŠP NSZ SCIO, konkrétní percentil se stanovuje po 3. až posledním termínu Scio testů, počáteční hranice se očekává percentil 75. Možnost vykonání 1 testu zdarma 1. 5. 2024. Bonifikace a přednostní přijetí https://www.fit.vut.cz/applicants/application/.cs#bc. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. test OSP, MAT nebo VŠP NSZ SCIO, konkrétní percentil se stanovuje po 3. až posledním termínu Scio testů, počáteční hranice se očekává percentil 75. Možnost vykonání 1 testu zdarma 1. 5. 2024. Bonifikace a přednostní přijetí https://www.fit.vut.cz/applicants/application/.cs#bc. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. 31. 3. 2024, informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

SCIO: ano

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kontakty FakultyNahoru

Vysoké učení technické v Brně, Fakulta informačních technologií
Telefon: 541 141 143
Web: www.fit.vut.cz
E-mail: prijimacky@fit.vut.cz

ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: 13 200 Kč za každých započatých 6 měsíců studia při překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok o méně než 12 měsíců, podrobnosti https://www.vutbr.cz/studenti/poplatky

Koleje: http://www.kam.vutbr.cz/

Menza: http://www.kam.vutbr.cz/