VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Všeobecné ošetřovatelství (B0913P360015)

Studijní program: Všeobecné ošetřovatelství (B0913P360015)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 3

Zaměření: Lékařské

Náplň programu/oboru:
Cílem studia v tomto oboru je získat v průběhu tří let ucelenou teoretickou a praktickou kvalifikaci, potřebnou k uplatnění absolventů v povolání všeobecné sestry. Program zahrnuje předměty a kurzy medicínského, ošetřovatelského a společensko-vědního charakteru. Jsou zaměřeny na samostatnou i týmovou práci ve státních i nestátních zdravotnických a sociálních zařízeních, v domácí a komunitní péči. Absolventi budou oprávněni pracovat v oblasti prevence, ochrany a péče o zdraví a získají oprávnění k registraci nebo jiné předepsané licenci potřebné k výkonu zdravotnického povolání ve státech Evropské unie. V rámci své profese budou také schopni řídit a vyhodnocovat kvalitu poskytované ošetřovatelské péče. Budou připraveni na roli edukátorů a mentorů v klinických komunitních podmínkách.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 12.7.2024


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 3. 2. 2022 https://www.utb.cz/dod/

Obsah přijímaček:
NSZ SCIO biologie, podrobnosti https://fhs.utb.cz/studium/prijimaci-rizeni/bakalarske-studium/

Pozn. k přijímačkám: Bc. termíny NSZ SCIO VO, PA Biologie 2. 4. - 21. 5. 2022 včetně, SP, UMŠ OSP 11. 12. 2021 - 21. 5. 2022 včetně, AJMP, NJMP AJ/NJ 5. 3. - 21. 5. 2022 včetně, 2. kolo termíny NSZ SCIO 5. 3. - 20. 8. 2022 včetně, NJMP bez přijímací zkoušky. Mgr. bez přijímací zkoušky. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc., Mgr. 31. 3. 2022, 2. kolo vybrané Bc. programy 11. 8. 2022. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

SCIO: ano

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ


Kde se dá studovatNahoru
Všeobecné ošetřovatelstvíFakulta humanitních studiíUniverzita Tomáše Bati ve ZlíněPorovnat

Kontakty FakultyNahoru

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta humanitních studií
Telefon: 576032024
Web: http://www.utb.cz/fhs
E-mail: studium@fhs.utb.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek za studium se stanovuje za každých dalších započatých šest měsíců studia (dále jen „ šestiměsíční období“). Výše poplatku činí: a) trojnásobek základu pro každé šestiměsíční období v prvním roce po překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok po zaokrouhlení nahoru na celé stokoruny, b) šestinásobek základu pro každé šestiměsíční období v druhém a každém dalším roce po překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok po zaokrouhlení nahoru na celé stokoruny. Podrobnosti https://www.utb.cz/univerzita/uredni-deska/

Koleje: www.kmz.utb.cz

Menza: www.kmz.utb.cz


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit