VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Porodní asistence (B0913P360017)

Studijní program: Porodní asistence (B0913P360017)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 3

Zaměření: Lékařské

Náplň programu/oboru:
Cílem studia v tomto oboru je získat v průběhu tří let ucelenou teoretickou a praktickou kvalifikaci, potřebnou pro uplatnění absolventů v povolání porodní asistentka. Program zahrnuje předměty a kurzy medicínského, ošetřovatelského a společensko-vědního charakteru, jsou zaměřeny na samostatnou i týmovou práci v oblasti prevence, ochrany a péče o zdraví. Absolventi získají vedle odborných znalostí a dovedností i schopnost samostatně pracovat, nést zodpovědnost za péči o ženu, jasně a srozumitelně komunikovat s klientkou, monitorovat její bio-psychosociální problémy a aktivně se podílet na jejich řešení. V rámci své profese absolventi získají orientaci v oblasti managementu.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 12.9.2024


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 6. února 2020 https://www.utb.cz/uchazec/pro-uchazece/den-otevrenych-dveri/

Obsah přijímaček:
NSZ SCIO biologie, podrobnosti https://fhs.utb.cz/studium/prijimaci-rizeni/bakalarske-studium/

Pozn. k přijímačkám: Bc. termíny NSZ SCIO Biologie (PA, VO) 4. 4. - 23. 5. 2020 - rozšířeno o termín 13. 6. 2020 včetně, OSP (SP, UMŠ) 7. 12. 2019 - 23. 5. 2020 - rozšířeno o termín 13. 6. 2020 včetně, program Filologie NSZ AJ/NJ 7. 3. - 1. 5. 2020 včetně, Mgr. bez přijímací zkoušky. Bc. 2. kolo NSZ SCIO 13. 6. a 11. 7. 2020. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. a nMgr. do 31. 3. 2020, Mgr. do 30. 4. 2020, 2. kolo Bc. Porodní asistence (PS), Všeobecné ošetřovatelství (PS, KS), NJ pro manažerskou praxi (PS) 25. 8. 2020. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

SCIO: ano

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ


Kde se dá studovatNahoru
Porodní asistenceFakulta humanitních studiíUniverzita Tomáše Bati ve ZlíněPorovnat

Kontakty FakultyNahoru

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta humanitních studií
Telefon: 576032024
Web: http://www.utb.cz/fhs
E-mail: studium@fhs.utb.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek za studium se stanovuje za každých dalších započatých šest měsíců studia (dále jen „ šestiměsíční období“). Výše poplatku činí: a) trojnásobek základu pro každé šestiměsíční období v prvním roce po překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok po zaokrouhlení nahoru na celé stokoruny, b) šestinásobek základu pro každé šestiměsíční období v druhém a každém dalším roce po překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok po zaokrouhlení nahoru na celé stokoruny. Podrobnosti https://www.utb.cz/univerzita/uredni-deska/

Koleje: www.kmz.utb.cz

Menza: www.kmz.utb.cz


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit