Multimedia Production (N0211P310002)

Studijní program: Multimedia Production (N0211P310002)

Typ studia: Navazující magisterské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 2

Zaměření: umělecké obory, ekonomie

Náplň programu/oboru:
Cílem studia ve studijním programu je: · umožnit studentům osvojit si potřebné znalosti a dovednosti potřebné k rozvoji jejich samostatného kritického myšlení o společnosti, o roli umění a médií v této společnosti, o problematice komunikace v této oblasti, · nabídnout studentům znalosti a dovednosti, které mohou zlepšit jejich šance na uplatnění na trhu práce v oblasti multimediální produkce, · poskytnout studentům široké spektrum informací o současných uměleckých trendech, · vytvořit na akademické půdě Filmové akademie profesionální etické prostředí pro svobodnou a umělecky náročnou tvorbu, · zvyšovat odbornou a uměleckou péči o studenty s interaktivní vazbou, · posilovat uměleckou a tvůrčí činnost akademické obce, · zvýšit kontrolu zajišťování kvality a hodnocení realizovaných činností, · zvýšit důraz na národní i mezinárodní excelenci v oblasti tvůrčí činnosti studentů i pedagogů, · pokračovat v internacionalizaci vzdělávací činnosti.

Cizí jazyk: Angličtina

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 8.1.2029

Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 9. 2. 2024 http://filmovka.cz/cs/famo

Obsah přijímaček:
Informace o navazujícím magisterském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách školy.

Pozn. k přijímačkám: Bc. 25. 3., 2. kolo 5. 9. 2024, informace o navazujícím magisterském studiu naleznete na stránkách školy.

Pozn. k přihláškám: Bc. 8. 3., 2. kolo 21. 8. 2024, informace o navazujícím magisterském studiu naleznete na stránkách školy.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kontakty FakultyNahoru

Filmová akademie Miroslava Ondříčka v Písku, o.p.s., Filmová akademie Miroslava Ondříčka v Písku, o.p.s.
Telefon: 731 518 179
Web: https://filmovka.cz/famo/
E-mail: michal.sup@filmovka.cz

ŠkolnéNahoru

Školné za semestr od: Bc: 37 000 Kč, Mgr: 37 000 Kč

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Bc. i nMgr. studium: 37 000 Kč/semestr podrobnosti a možnosti stipendia https://filmovka.cz/famo/studium/#skolne

Koleje: Škola ubytování nezajišťuje. Je zde však velká nabídka studentského ubytování. Na nástěnkách školy se po celý rok objevují nabídky ubytování na privátech.