Architecture (B0731A010007)

Studijní program: Architecture (B0731A010007)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 3

Zaměření: umělecké obory, stavebnictví, technické a IT obory

Náplň programu/oboru:
Program školy je založen na ateliérové výuce, ostatní odborné předměty se k ní  vztahují a doplňují ji. Teoretické přednášky jsou kombinovány s praktickými semináři, exkurzemi a workshopy, na něž je ve studijním programu kladen velký důraz. ARCHIP nabízí studentům úzký kontakt s praxí, i přímé poznání architektury v jejím kontextu.

Cizí jazyk: Angličtina

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 27.6.2030

Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: Na ARCHIP se můžete přijít podívat každé úterý a čtvrtek od 10 do 14 hod. nebo po domluvě. Pro informace o plnohodnotných dnech otevřených dveří se prosím podívejte na náš web či Facebook.

Obsah přijímaček:
Přijímačky se nekonají prezenčně. Studenti musí škole poslat vyžadované dokumenty a následně se zúčastnit online přijímacího pohovoru, na základě čehož jsou vybíráni. Hodnotí se kreativita, úroveň anglického jazyka, studijní předpoklady i motivace. Uchazeči o studium musí mimo jiné předložit motivační dopis o 400–500 slovech v angličtině a portfolio prací alespoň částečně souvisejícíh s architekturou.

Pozn. k přihláškám: Kola přihlášek během školního roku jsou určená všem studentům. Srpnové doplnovací kolo je určené pouze českým a evropským studentům.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kontakty FakultyNahoru

ARCHIP (Architectural Institute in Prague), ARCHIP (Architectural Institute in Prague)
Telefon: 702 053 038
Web: http://www.archip.eu/
E-mail: info@archip.eu

ŠkolnéNahoru

Školné za semestr od: Bc: 45 000 Kč, Mgr: 45 000 Kč

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Studenti z EU 3300 EUR/semestr. Více informací https://www.archip.eu/bachelor-programme/