VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Projektové řízení (N0413A050021)

Studijní program: Projektové řízení (N0413A050021)

Typ studia: Navazující magisterské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 2

Zaměření: Ekonomické (Technické)

Náplň programu/oboru:
Magisterský navazující studijní obor Projektové řízení je určen studentům se zájmem o systémový přístup k řešení komplexních problémů v oblasti plánování a řízení projektů a to s výraznou kvantitativní a softwarovou oporou. Koncepce oboru vychází z aktuálních potřeb znalostní společnosti, ve které se stále více prosazuje role projektově orientovaných firem. Obor je koncipován jako interdisciplinární s důrazem na použití exaktních matematických, analytických a manažerských metod. Absolventi magisterského studia oboru Projektové řízení obdrží akademický titul Ing. a podávají si přihlášky na některé z příbuzných oborů doktorského studia či odcházejí do praxe. Absolventi mají teoretické znalosti z oblasti managementu a administrativy, kvantitativních metod operačního výzkumu a matematického modelování s ohledem na řízení a koordinaci projektů, psychologie týmové práce, z oblasti ekonomie, financí, právního minima a společenských věd. Rozumějí všem základním mezinárodním standardům, umějí je aplikovat na projekční kancelář, znají techniky síťového modelování, časového plánování, správy rizik v projektech. Na manažerské úrovni ovládají procesy personálního řízení, marketingu, strategického řízení i rizikového a krizového managementu. Absolventi dovedou aplikovat teoretické postupy a abstraktní metody na reálné projekty od fáze zrodu ideje, přes inicializační procesy, realizaci až po finalizaci. Absolvent je schopen samostatně řídit menší projekty, vést malý projektový tým, pracovat se softwarovou podporou, analyzovat projekt na základě projektového rámce a to včetně identifikace a správy rizik. Kvalifikace umožňuje absolventům práci v oblastech strategického managementu a projektového řízení podniků a státních institucí. O dobré připravenosti absolventů pro praxi svědčí i nejnověji zveřejněné výzkumy o míře nezaměstnanosti absolventů vysokých škol, kde u absolventů PEF je jedna y nejnižších hodnot (1,4 % - údaj HN ze dne 19. 2. 2016).

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 24.6.2029


Přijímací řízeníNahoru

Dny otevřených dveří: 19.11.2021, 21.1.2022, 22.1.2022

Den otevřených dveří, poznámka: 19. 11. 2021, 21. - 22. 1. 2022

Obsah přijímaček:
Bc. IP motivační video, životopis, esej, interview, ostatní programy v ČJ test matematika, cizí jazyk (AJ/NJ). Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. 7. - 11. 6. 2021. Informace navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. 31. 3. 2021, informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ


Kde se dá studovatNahoru
Projektové řízeníProvozně ekonomická fakultaČeská zemědělská univerzita v PrazePorovnat

Kontakty FakultyNahoru

Česká zemědělská univerzita v Praze, Provozně ekonomická fakulta
Telefon: 224 382 360
Fax: 224 382 360
Web: http://www.pef.czu.cz/cs/
E-mail: bernikova@pef.czu.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek za studium delší než je standardní doba zvětšená o jeden rok 21 000 Kč za každých započatých 6 měsíců studia. Podrobnosti https://www.pef.czu.cz/cs/r-7008-studium/r-7026-informace-pro-studenty/r-8473-poplatky-za-studium

Koleje: http://www.kam.czu.cz/cs/

Menza: http://www.kam.czu.cz/cs/


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit