VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Regional Development (N0312A050006)

Studijní program: Regional Development (N0312A050006)

Typ studia: Navazující magisterské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 2

Zaměření: Ekonomické

Náplň programu/oboru:
V rámci studia získají studenti znalosti týkající se globalizace a regionalizace a jejich vlivu na udržitelný rozvoj regionů. Studenti odhalí ekonomické souvislosti rozvoje regionů, environmentální podmínky i problematiku přírodních zdrojů. Dále sociální a kulturní podmínky a vztahy v rozvoji regionů. Regionální, geografické, demografické a správní problematiky, význam a využití kulturního dědictví pro rozvoj regionu a metody organizace a řízení ve veřejné správě, samosprávě i v podnikatelských aktivitách. Cílem studia je připravit absolventy pro organizační, řídící a podnikatelské funkce a činnosti na úrovni regionů a souvisejících územních jednotek, zejména pro: pozice v regionálních centrech národních, resp. mezinárodních institucí, výkon funkcí v institucích souvisejících se zabezpečením funkcí státu v regionech, výkon funkcí v orgánech regionální a místní samosprávy, výkon funkcí v institucích, vstupujících do regionálních rozvojových aktivit, výkon manažerských funkcí v podnicích různého typu, zapojení v zájmových svazech, sdruženích a neziskových organizacích, odborné poradenství v oblasti projektové činnosti, odborné poradenství v různých oblastech s regionálním rozvojem spjatých.

Cizí jazyk: Angličtina

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 2.10.2029


Přijímací řízeníNahoru

Dny otevřených dveří: 3.2.2023

Den otevřených dveří, poznámka: 25. 11. 2022, 3. 2. 2023 https://frrms.mendelu.cz/dny-otevrenych-dveri/?psn=0

Obsah přijímaček:
Bc. online test předpokladů ke studiu, možnost nahrazení NSZ SCIO OSP/VŠP. min. percentil 40 v termínech 10. 12. 2022 - 2. 4. 2023 včetně. Podrobnosti a informace o navazujícím magisterském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. 15. - 19. 5. 2023. Informace o navazujícím magisterském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. 30. 4. 2023, informace o navazujícím magisterském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠKontakty FakultyNahoru

Mendelova univerzita v Brně, Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií
Telefon: 545 136 121
Web: http://www.frrms.mendelu.cz
E-mail: studijni.frrms@mendelu.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek při studiu delším než je standardní doba za každých započatých 6 měsíců studia: 11 500 Kč ve druhém roce, podrobnosti http://mendelu.cz/uredni-deska

Koleje: http://www.skm.mendelu.cz/

Menza: http://www.skm.mendelu.cz/


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit