Psychology (B0313A230007)

Studijní program: Psychology (B0313A230007)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 3

Zaměření: psychologie

Náplň programu/oboru:
Cílem tohoto bakalářského studijního programu v oboru psychologie University of New York v Praze je poskytnout studentům pevné základy této vědy a také praktickou zkušenost ve všech hlavních oborech psychologie. Psychologie nabízí velmi široké pole různých disciplín a program připravuje studenty na celou škálu možných cest, kterými se bude ubírat jejich kariéra. Po dokončení čtyřletého studia na vysoké škole uděluje titul Empire State College, State University of New York a program je navržen tak, aby odpovídal požadavkům jak American Psychological Association, tak i souboru standardů Evropské unie EuroPSY. Psychologie je jedním z nejoblíbenějších hlavních předmětů na celém světě. Nejen, že představuje jednu z nejvíce fascinujících a nejdynamičtějších oblastí vědy, ale je také odrazovým můstkem k široké škále příležitostí v postgraduálním studiu a k vzrušujícím kariérním možnostem. Titul z psychologie, udělený UNYP, poskytuje široký přehled v široké škále psychologických témat. Základ programu tvoří soubor kurzů, které pokrývají většinu nejdůležitějších oborů této disciplíny, a poskytují tak studentům hluboké znalosti a kvalitní zázemí, aby se mohli zabývat problémy a teoriemi z oboru moderního psychologického myšlení. Důraz na vědecké a biologické aspekty umožňuje studentům získat zkušenost s kritickým myšlením, analýzou a integrací vědecké teorie a praxe. Specializované kurzy umožňují hlubší náhled do běžných problémů, kterými naše moderní společnost nejvíce trpí. Studenti se seznamují nejen s terapií a s léčením duševních chorob, ale také s mezikulturními problémy a dynamikou rodinných vztahů i s aplikacemi psychologických principů v obchodním prostředí. A konečně, studenti psychologie UNYP se naučí uplatňovat psychologické zásady ve firemním prostředí.

Cizí jazyk: Angličtina

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 11.9.2024

Přijímací řízeníNahoru

Dny otevřených dveří: 24.4.2024, 22.5.2024

Den otevřených dveří, poznámka: online 24. 4., 22. 5., prezenční 18. 4. 2024 https://www.unyp.cz/open-days/

Obsah přijímaček:
ADMISSION REQUIREMENTS FOR UNDERGRADUATE PROGRAMSCompleted UNYP application form – you can submit on http://www.unyp.cz/admissions/application-formCertified copy of your high- school diploma – if not ready yet you can submit it until September – you can submit onhttp://www.unyp.cz/admissions/application-form and you must post the certified copy with English translation if not in EnglishCertified academic transcripts - you can submit on http://www.unyp.cz/admissions/application-form and you must post the certified copy with English translation if not in EnglishPersonal statement - a letter of motivation about how this program will assist with professional and personal goals - you can submit on http://www.unyp.cz/admissions/application-formLetter of recommendation - from professors or supervisors who can address the candidate’s ability and motivation for enrolling in this program – must come to us directly from the person who fills it in by email or postEnglish language certificate- submit one of the following scores, OR alternatively sit the UNYP *English/Entrance Exam (Institutional English Exam)- TOEFL internet based test (ibt) 72 or above- IELTS Academic 6.0 or above- FCE A, B- CAE A, B, C- CPE A, B, C- ACT English Score of 23 or above- SAT Critical reading or verbal score of 550 or above- City & Guilds C1, C2- Czech / Slovak State Exam in English- Czech/Slovak Maturita English Leaving Exam score 1- IB Diploma A3All students must take English language entrance essay during UNYP’s orientation. If you score a grade of D or below, you will be required to take English Pre-CompositionCopy of ID or Passport - you can submit on http://www.unyp.cz/admissions/application-form2 Passport-size Photographs - you can submit on http://www.unyp.cz/admissions/application-form also send it by postApplication Fee of 2.000 CZK (non-refundable) – please pay online when you finish the online application or pay in cash at UNYP or contact usMotivation interview - after submitting the required documents students are invited for an interview with the Head of Department – this interview will be conducted over the phone or video call for international applicants and it will decide your acceptance to the program.

Pozn. k přijímačkám: Informace na https://www.unyp.cz/admissions/admissions-requirements

Pozn. k přihláškám: UNYP přijímá přihlášky během celého roku. Datum pro podání přihlášky se liší u každého programu. Pro bližší informace prosím kontaktujte naši kancelář pro přijímací pohovory na admissions@unyp.cz.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kontakty FakultyNahoru

University of New York in Prague, University of New York in Prague
Telefon: 224 221 261/281
Fax: 224 221 247
Web: http://www.unyp.cz/
E-mail: admissions@unyp.cz

ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Informace na https://www.unyp.cz/admissions/scholarships-and-financial-aid

Koleje: Informace na https://www.unyp.cz/student-services/accommodation