VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Master of Arts in Sports Ethics and Integrity (N0223A280001)

Studijní program: Master of Arts in Sports Ethics and Integrity (N0223A280001)

Typ studia: Navazující magisterské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 2

Zaměření: Pedagogické

Náplň programu/oboru:
Magisterský společný program (joint degree) Etika sportu a integrita je vytvořen pro vzdělávání sportovních administrátorů, koncepčních a podobných pracovníků, kteří vykazují systematický a koherentní pohled na podstatu sportu, na podstatu a požadavky integrity a na etickou dimenzi řízení, se způsobilostí zkvalitňovat praxi sportovních organizací a pracovníky ve sportovním prostředí. Absolventi jsou vzdělaní jakožto nová generace sportovních administrátorů, která má hluboké porozumění podstatě sportu a hodnot ve sportu s cílem zachování společenské hodnoty sportu proti jeho zneužívání a podpoření jeho hodnoty. Absolventi zvládají obhájit integritu sportovní organizace a samotného sportu a vytvářet sportovní strategie založené na pevných principech. Studijní program je uskutečňován bez specializace. Ethics and Integrity is becoming a major growth area in employability within sports organisations. This is partly because the relative autonomy of sports organisations (what some have called in the legal context “the specificity of sports”) now imposes fresh obligations towards greater transparency, accountability, and ethical governance. Currently, sport organisations need to evidence compliance with increasing legal and ethical requirements, as well as corporate social responsibility norms, and this requires the employment of qualified professionals in these areas. The study programme produces graduates who will be capable of assuming the role of Sports Ethics and Integrity officials in local, national and international sports organizations. The study programme MA in Sports Ethics and Integrity has been designed by a consortium that has wide industry/stakeholder links including National Anti-Doping Organizations, World Anti-Doping Agency, national sports federations, international sports federations, and the European Program for Adapted Physical Activity, International Centre for Sports Security, International Paralympic Committee. The cooperating partners have liaised with a variety of these bodies to discuss relevance and focus. They are already fulfilling important roles in stakeholder organisations; and they will make a significant contribution to students’ awareness of the practicalities of implementation.

Cizí jazyk: Angličtina

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 6.6.2023


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 4. 2. 2022 https://ftvs.cuni.cz/FTVS-141.html

Obsah přijímaček:
Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. talentové zkoušky 15. - 16. 4. 2023, písemné zkoušky 1. - 6. 6. 2023. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. 28. 2. 2023, informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠKontakty FakultyNahoru

Univerzita Karlova, Fakulta tělesné výchovy a sportu
Telefon: 220 172 075
Web: http://www.ftvs.cuni.cz
E-mail: prijimacky@ftvs.cuni.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: poplatek za překročení standardní doby studia zvýšené o 1 rok Fyzioterapie 35 000 Kč, ostatní programy 29 000 Kč, podrobnosti https://cuni.cz/UK-917.html

Koleje: http://kam.cuni.cz/KAM-2.html

Menza: http://kam.cuni.cz/KAM-4.html


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit