VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Arts Management (N0288P310001)

Studijní program: Arts Management (N0288P310001)

Typ studia: Navazující magisterské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 2

Zaměření: Ekonomické (Umělecké)

Náplň programu/oboru:
Studium je zaměřeno na výchovu manažerů v oblasti organizace a řízení umělecké praxe v kulturních a kreativních odvětvích, ve volném umění a designu. Směřuje ke zvládnutí schopnosti interpretace a prezentace uměleckého díla či tvůrčího výkonu, tvorby autorských katalogů, monografií, teoretických reflexí. Důraz je kladem na praxi, umělecký výzkum, jazykovou vybavenost a individuální/ateliérovou výuku, jejíž přirozenou součástí je realizace výstav a programů ve fakultní galerii G18. Studenti se učí orientovat v základních proudech umění a současní tendencí a umí je aplikovat. Uvědomují si souvislosti estetického i filozofického charakteru uměleckého díla a následného využití v praxi. Připravuje všestranně rozvinuté osobnosti, profesionály s pevným vědomostním zázemím, kteří se orientují na komerční a nekomerční sféru. Absolventi obstojí jako samostatní odborní pracovníci v oblasti volného umění a designu. Jsou vybaveni schopností spolupracovat v týmech s umělci a kreativci a vést procesy řízení a prezentace tvorby.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 9.7.2029


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 11. 11. 2022 https://www.facebook.com/fmk.utb/

Obsah přijímaček:
Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu naleznete na webových stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. Teorie a praxe animované/audiovizuální tvorby se specializacemi 1. kolo 9. 1. 2023, 2. kolo 18. - 20. 1. 2023, Multimédia a design 1. kolo 9. - 13. 1. 2023, 2. kolo 18. - 20. 1. 2023. Marketingová komunikace 9. 6. 2023. Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu naleznete na webových stránkách fakulty.

Ukázka přijímacích testů: http://www.utb.cz/fmk/chci-studovat/informace-o-prijimacim-rizeni-bc

Pozn. k přihláškám: Bc. Multimédia a design se specializacemi, Teorie a praxe animované/audiovizuální tvorby do 30. 11. 2022, Marketingová komunikace 31. 3. 2023. Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu naleznete na webových stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ


Kde se dá studovatNahoru
Arts ManagementFakulta multimediálních komunikacíUniverzita Tomáše Bati ve ZlíněPorovnat

Kontakty FakultyNahoru

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta multimediálních komunikací
Telefon: 576 034 214, 576 034 028
Web: fmk.utb.cz
E-mail: studium@fmk.utb.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek za studium se stanovuje za každých dalších započatých šest měsíců studia (dále jen „ šestiměsíční období“). Výše poplatku činí: a) trojnásobek základu pro každé šestiměsíční období v prvním roce po překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok po zaokrouhlení nahoru na celé stokoruny, b) šestinásobek základu pro každé šestiměsíční období v druhém a každém dalším roce po překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok po zaokrouhlení nahoru na celé stokoruny. Podrobnosti https://www.utb.cz/univerzita/uredni-deska/

Koleje: www.kmz.utb.cz

Menza: www.kmz.utb.cz


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit