Architecture and Urbanism (N0731A010006)

Studijní program: Architecture and Urbanism (N0731A010006)

Typ studia: Navazující magisterské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 2

Zaměření: umělecké obory, stavebnictví, technické a IT obory

Náplň programu/oboru:
The graduate programme is centered around courses Architectural Design and Urban Design, with a complementary selection of technical and art courses. In Architectural Design, the students, under tutelage of their teachers-practising architects, work on a specific project which incorporates various aspects of architectural practice. Urban Design teaches students the broad theoretical principles of development/life/design of an urban system supported with case studies. Many other courses work with a specific aspect of the semester project and, aside to the theoretical basis, introduce and develop practical aspects of the project. All courses included in the programme Architecture and Urbanism are compulsory. The instruction takes mainly the form of individual student-teach consultations: up to 50% of study hours, plus contacts and seminars and lectures. Given the small number of students in the year (max. 30), we have the luxury of a highly personalised approach to our students.

Cizí jazyk: Angličtina

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 28.12.2024

Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: Na ARCHIP se můžete přijít podívat každé úterý a čtvrtek od 10 do 14 hod. nebo po domluvě. Pro informace o plnohodnotných dnech otevřených dveří se prosím podívejte na náš web či Facebook.

Obsah přijímaček:
Přijímačky se nekonají prezenčně. Studenti musí poslat vyžadované dokumenty a následně se zúčastnit přijímacího pohovoru. Dokumenty i výkon u pohovoru jsou ohodnoceny a následně je vydáno rozhodnutí. Více informací o nutných dokumentech najdete zde: http://www.archip.eu/page/admissions/masters.

Pozn. k přihláškám: Kola přihlášek během školního roku jsou určená všem studentům. Srpnové doplnovací kolo je určené pouze českým a evropským studentům.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kontakty FakultyNahoru

ARCHIP (Architectural Institute in Prague), ARCHIP (Architectural Institute in Prague)
Telefon: 702 053 038
Web: http://www.archip.eu/
E-mail: info@archip.eu

ŠkolnéNahoru

Školné za semestr od: Bc: 45 000 Kč, Mgr: 45 000 Kč

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Studenti z EU 3300 EUR/semestr. Více informací https://www.archip.eu/bachelor-programme/