VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

International Master of Horticulture Science ()

Studijní program: Horticultural Engineering (N4168)

Typ studia: Navazující magisterské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 2

Zaměření: Přírodovědné

Náplň programu/oboru:
Mezinárodní studijní obor Zahradnictví - International Master of Horticulture Science ve spolupráci s Fakultou biotechnologie a zahradnictví, Zemědělské univerzity v Krakově a Fakultou zahradnictví a krajinného inženýrství, Slovenské zemědělské univerzity v Nitře představuje moderní formu studia ve které studenti nabydou zkušenosti a znalosti z výuky v různých evropských zemích. Studium je rozloženo v rámci 4 semestrů, během kterých studenti absolvují výuku na každé ze spolupracujících univerzit. Výuka je zahájena prvním (zimním) semestrem na Fakultě biotechnologie a zahradnictví v Krakowě, druhý semestr stráví mezinárodní skupina studentů na Zahradnické fakultě v Lednici a třetí semestr studium pokračuje na Fakultě zahradnictví a krajinného inženýrství v Nitře. Poslední, čtvrtý semestr, který může být nazván „domácím", stráví studenti na každé ze svých univerzit a zaměří se na dokončení a obhajobu diplomové práce. Výuka probíhá v anglickém jazyce a cílem studia je seznámit posluchače se současným stavem zahradnické produkce z mezinárodního pohledu. Klíčovou předností absolventů bude orientace v evropském zahradnickém prostředí, kterou získají díky studiu na partnerských institucích v různých zemích. V rámci studia je kladen důraz na současnou, moderní problematiku zahradnictví, která pokrývá oblasti související zejména se zelinářstvím, ovocnářstvím, vinařstvím, skleníkovou produkcí, rostlinnými biotechnologiemi, skladováním zahradnických produktů a okrasným zahradnictvím.

Cizí jazyk: Angličtina

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 31.12.2024


Přijímací řízeníNahoru

Dny otevřených dveří: 20.1.2021, 17.2.2021

Den otevřených dveří, poznámka: 20. 1. a 17. 2. 2021 https://zf.mendelu.cz/31024-harmonogram-akademickeho-roku

Obsah přijímaček:
Informace k navazujícímu magisterskému a doktorskému studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. KA změna ústní pohovor přes Skype od 29. 6. 2020, ostatní programy bez přijímací zkoušky, 2. kolo KA motivační dopis, portfolio prací do 30. 7., ústní pohovor formou videohovoru 13. 8. 2020, ostatní programy bez přijímací zkoušky. Informace k navazujícímu magisterskému a doktorskému studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. termín posunut do 30. 4 2020, 2. kolo 30. 7. 2020. Informace k navazujícímu magisterskému a doktorskému studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ


Kde se dá studovatNahoru

Kontakty FakultyNahoru

Mendelova univerzita v Brně, Zahradnická fakulta
Telefon: 519 367 220
Fax: 519 367 222
Web: http://www.zf.mendelu.cz
E-mail: info@zf.mendelu.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek při studiu delším než je standardní doba za každých započatých 6 měsíců studia: 11 500 Kč ve druhém roce, podrobnosti http://mendelu.cz/uredni-deska

Koleje: http://www.skm.mendelu.cz/

Menza: http://www.skm.mendelu.cz/


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit