VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

International Master of Horticultural Science (N0812A370004)

Studijní program: International Master of Horticultural Science (N0812A370004)

Typ studia: Navazující magisterské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 2

Zaměření: Přírodovědné

Náplň programu/oboru:
Mezinárodní studijní obor Zahradnictví - International Master of Horticulture Science ve spolupráci s Fakultou biotechnologie a zahradnictví, Zemědělské univerzity v Krakově a Fakultou zahradnictví a krajinného inženýrství, Slovenské zemědělské univerzity v Nitře představuje moderní formu studia ve které studenti nabydou zkušenosti a znalosti z výuky v různých evropských zemích. Studium je rozloženo v rámci 4 semestrů, během kterých studenti absolvují výuku na každé ze spolupracujících univerzit. Výuka je zahájena prvním (zimním) semestrem na Fakultě biotechnologie a zahradnictví v Krakowě, druhý semestr stráví mezinárodní skupina studentů na Zahradnické fakultě v Lednici a třetí semestr studium pokračuje na Fakultě zahradnictví a krajinného inženýrství v Nitře. Poslední, čtvrtý semestr, který může být nazván „domácím", stráví studenti na každé ze svých univerzit a zaměří se na dokončení a obhajobu diplomové práce. Výuka probíhá v anglickém jazyce a cílem studia je seznámit posluchače se současným stavem zahradnické produkce z mezinárodního pohledu. Klíčovou předností absolventů bude orientace v evropském zahradnickém prostředí, kterou získají díky studiu na partnerských institucích v různých zemích. V rámci studia je kladen důraz na současnou, moderní problematiku zahradnictví, která pokrývá oblasti související zejména se zelinářstvím, ovocnářstvím, vinařstvím, skleníkovou produkcí, rostlinnými biotechnologiemi, skladováním zahradnických produktů a okrasným zahradnictvím.

Cizí jazyk: Angličtina

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 15.9.2030


Přijímací řízeníNahoru

Dny otevřených dveří: 26.1.2024, 7.2.2024

Den otevřených dveří, poznámka: 15. 9. 2023, 26. 1., 7. 2. 2024 (on-line) https://zf.mendelu.cz/den-otevrenych-dveri

Obsah přijímaček:
Informace k navazujícímu magisterskému a doktorskému studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. KA 12. - 16. 2. 2024, ostatní programy bez přijímací zkoušky. Informace k navazujícímu magisterskému a doktorskému studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. KA 19. 1. 2024, ostatní programy 31. 3. 2024. Informace k navazujícímu magisterskému a doktorskému studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠKontakty FakultyNahoru

Mendelova univerzita v Brně, Zahradnická fakulta
Telefon: 519 367 220
Web: http://www.zf.mendelu.cz
E-mail: info@zf.mendelu.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek při studiu delším než je standardní doba za každých započatých 6 měsíců studia: 11 500 Kč ve druhém roce, podrobnosti http://mendelu.cz/uredni-deska

Koleje: http://www.skm.mendelu.cz/

Menza: http://www.skm.mendelu.cz/


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit