VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Průmyslové inženýrství (B0413P050013)

Studijní program: Průmyslové inženýrství (B0413P050013)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 3

Zaměření: Ekonomické

Náplň programu/oboru:
Posláním průmyslových inženýrů je projektovat – řídit – zlepšovat – inovovat výrobní a podnikové procesy. V dnešní moderní době je průmyslový inženýr zároveň i osobností, která vzájemně propojuje lidi – procesy – informace do jednoho kompaktního celku. Atraktivita průmyslových inženýrů získává na významu nyní i ve spojitosti s robotizací, automatizací a digitalizací podnikových procesů. Studium průmyslového inženýrství je obor, který ve značné míře využívá kreativní schopnosti člověka ve prospěch tvorby výkonných výrobních a administrativních procesů. V průběhu studia absolvent získá znalosti z oblasti obecné ekonomické teorie, podnikové ekonomiky, lidských zdrojů, kvantitativních metod a informačních technologií pro řešení vybraných problémů v organizaci a řízení zejména výrobních procesů a na ně navazujících podpůrných procesů. Absolvent rovněž získá klíčové poznatky z oblasti moderních konceptů řízení a organizace výroby, průmyslu 4.0 a dalších, které podpoří jeho uplatnitelnost na trhu práce. Na profil absolventa mají podstatný vliv i předměty směřující k získání aktivních znalostí IT podpory podnikových procesů. K uplatnění absolventů na trhu práce přispívá i výuka cizích jazyků, zejména anglického a německého, přičemž tento požadavek vyplývá přímo z požadavků průmyslových firem. Absolvent získává praktické znalosti a dovednosti metod a nástrojů průmyslového inženýrství absolvováním odborných stáží v průmyslových firmách. Mezi klíčové dovednosti absolventa lze řadit: analytické myšlení, interpretace dat z procesů, definování a optimální nastavování procesů, projektování a zlepšování procesů – technologií – nastavení lidí v procesech, vedení týmů ve výrobě a v projektech zlepšování.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 29.6.2029


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 3. 2. 2022 https://www.utb.cz/dod/

Obsah přijímaček:
Bc. bez přijímací zkoušky. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. bez přijímací zkoušky. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Termín přihlášek: 15.7.2022

Pozn. k přihláškám: Bc. 30. 4. 2022, 2. kolo 15. 7. 2022, informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ


Kde se dá studovatNahoru
Průmyslové inženýrstvíFakulta managementu a ekonomikyUniverzita Tomáše Bati ve ZlíněPorovnat

Kontakty FakultyNahoru

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta managementu a ekonomiky
Telefon: 576 032 352
Fax: 576 032 313
Web: http://www.fame.utb.cz/
E-mail: studium@fame.utb.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek za studium se stanovuje za každých dalších započatých šest měsíců studia (dále jen „ šestiměsíční období“). Výše poplatku činí: a) trojnásobek základu pro každé šestiměsíční období v prvním roce po překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok po zaokrouhlení nahoru na celé stokoruny, b) šestinásobek základu pro každé šestiměsíční období v druhém a každém dalším roce po překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok po zaokrouhlení nahoru na celé stokoruny. Podrobnosti https://www.utb.cz/univerzita/uredni-deska/

Koleje: www.kmz.utb.cz

Menza: www.kmz.utb.cz


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit