VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Animal Protection and Welfare (B0841A340004)

Studijní program: Animal Protection and Welfare (B0841A340004)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 3

Zaměření: Přírodovědné

Náplň programu/oboru:
Studijní obor Ochrana zvířat a welfare na úrovni bakalářského studijního programu reaguje na potřebu vysokoškolsky vzdělaných odborníků v oblasti ochrany zvířat proti týrání, ochrany zvířat proti stresu, bolesti a utrpení, ochrany zvířat při zacházení se zvířaty, v oblasti aktivního vytváření odpovídajících podmínek pro zvířata a pro kontrolu těchto podmínek.Studijní obor vytváří znalostní rozměr pro oblast biologie tkání a orgánů, jedinců i populací zvířat v šířce souvislostí podmínek života, zdraví i nemoci zvířat v prostředí zvířat zájmových chovů, hospodářských zvířat, volně žijících zvířat i zvířat pokusných, v hloubce poznatků, zkušeností i dovedností reflektujících exponenciální rozvoj úrovně oboru v dimenzi rostoucího důrazu na povýšení zvířete v právním slova smyslu z věci na vyšší úroveň věci zvláštní povahy, v společenském smyslu pak povýšení důrazu na pozitivní kvalitativní změnu úrovně vztahu člověka ke zvířeti vyjádřeného právními, odbornými i morálními normami vytváření podmínek pro zacházení se zvířaty a jejich zařazení jako důležitého aspektu běžného života člověka současné civilizace.V odborném slova smyslu pak obor vychází ze zásadního zvýšení důrazu na podmínky zacházení se zvířaty, jejich pohodu a zdraví podpořené obrovským rozvojem vědeckých a odborných poznatků v této oblasti v posledních dvaceti letech.

Cizí jazyk: Angličtina

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 31.12.2028


Přijímací řízeníNahoru

Dny otevřených dveří: 4.2.2022

Den otevřených dveří, poznámka: 4. 2. 2022 https://fvhe.vfu.cz/cz/den-otevrenych-dveri-1-2

Obsah přijímaček:
Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. změna pouze NSZ SCIO Biologie, Mgr. NSZ SCIO Biologie a Chemie, všechny termíny. Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu a studiu v AJ naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. a Mgr. 15. 4. 2021, případné 2. kolo 14. 7. 2021. Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu a studiu v AJ naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠKontakty FakultyNahoru

Veterinární univerzita Brno, Fakulta veterinární hygieny a ekologie
Telefon: 541 562 798
Fax: 549 243 020
Web: http://fvhe.vfu.cz
E-mail: rezacovas@vfu.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Při studiu delším než je standardní doba zvětšená o jeden rok poplatek za každých dalších započatých šest měsíců 12 000 Kč.

Koleje: http://www.vfu.cz/studium/ubytovani-koleje/index.html


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit