VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Co se nenaučíš ve škole, naučí tě zážitky

pr článek esennce 10 2013 120

V akademickém roce 2013/2014 byly do studijních plánů jednotlivých fakult českých vysokých škol zařazeny nové předměty s cílem nejen studenty něco naučit, ale také jim přinést nezapomenutelné zážitky a maximální zábavu. Že by to byla skvělá zpráva? Bohužel zatím pouze naše fantazie, ale kdo ví, třeba se za pár let skutečně ve studijních plánech podobně zábavné a přitom užitečné aktivity objeví. Zatím si je můžete vyzkoušet alespoň jako originální zážitky prostřednictvím zážitkové agentury ESENNCE.cz.

Hodina řízení pr článek esennce škola smyku 2

pr článek esennce škola smyku 1Každý držitel řidičského oprávnění prošel povinnou autoškolou, kde se naučil trochu té teorie a před komisí předvedl své řidičské umění. Bohužel na nejnebezpečnější situace za volantem vás v autoškole nepřipraví. Zato ve škole smyku ano. Naučíte se zde zvládnout nejrůznější druhy smyku, jízdu v nepříznivých podmínkách, na mokré vozovce i bezpečné brždění. Kdyby byla škola smyku povinná stejně jako autoškola, bylo by jistě na silnicích bezpečněji.

 

Hodina hospodaření pr článek esennce beskydy 2

pr článek esennce beskydy 1Technický a vědecký pokrok civilizace není nekonečný. Není proto od věci, vrátit se ke kořenům a připravit se na možnost, že se budeme muset opět živit vlastníma rukama. Začněte od toho nejdůležitějšího – správného hospodaření s domácími zvířaty. Nebo snad víte, co je potřeba udělat, aby vaše kráva dávala mléko a ovce měly zdravou srst a vlnu? Zážitky „hospodářem na zkoušku“ a „pasení ovcí v Beskydech“ vás to naučí.

 

Hodina netradiční tělesné výchovy pr článek esennce kiting 2

pr článek esennce kiting 1Je třeba uznat, že mnohé vysoké školy už jsou v této oblasti celkem pokrokové. Běžně tak studenti mohou v rámci tělesné výchovy šermovat, koncentrovat energii při tai-chi nebo zdolávat skály při horolezení. Pořád je ale možnost posunout se dále! Adrenalinové pecky jako je flyboarding nebo landkiting zatím nenajdete ani na FTVS.

http://www.esennce.cz/

11.10.2013
pr článek esennce škola smyku 1
pr článek esennce škola smyku 2
pr článek esennce beskydy 1
pr článek esennce beskydy 2
pr článek esennce kiting 1
pr článek esennce kiting 2


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit