Jak zvládnout přípravu na opravný termín maturity nebo 2. kolo přijímaček

článek příprava na poslední chvíli maturita a přijímací zkoušky kampomaturite.cz

Máte maturitu úspěšně za sebou? Gratulujeme. Pokud to nevyšlo a je před vámi opravný termín maturity nebo přijímačky ve druhém kole, přečtěte si aktuální tipy, jak se připravit na poslední chvíli.

Testy, testy

Ať už chcete zjistit, jak jste na tom, nebo si potřebujete svoje znalosti na závěr proklepnout, nejlepší formou procvičení představují testy.

Na www.KamPoMaturite.cz/statni-maturita-testy najdete vzorové i ostré testy k maturitě z posledních let. Vyzkoušíte typy otázek, časové limity a podíváte se na to, jak vypadají záznamové archy.

Desítky testů k přijímacím zkouškám na jednom místě jsme shromáždili na www.KamPoMaturite.cz/prijimaci-testy-vs-online. Přijímací testy, které fakulty použily v minulých letech, jsou doplněné o vzorové testy z našich knih.

Na www.VysokeSkoly.com/testy vyzkoušejte on-line testy z biologie, psychologie, češtiny, politologie, matematiky pro ekonomické fakulty nebo testy studijních předpokladů. Výsledky a správné odpovědi dostanete ihned na vámi zadanou mailovou adresu.

 

E-booky - poradenství zdarma

Informace pohromadě k příslušným oborům nabízejí naše e-booky. Stáhnete je zdarma na www.KamPoMaturite.cz/e-booky pro obory psychologie, právo, medicína, ekonomie, nejžádanější obory VŠ, Policejní akademii ČR, testy OSP a TSP a humanitní obory. Doplnili jsme také e-booky k přijímacím zkouškám na střední školu a k maturitě.

 

Učebnice k přijímacím zkouškám

Seženete u nás všechny učebnice k maturitě i doporučenou literaturu k přijímacím zkouškám na vysoké školy.

Učebnice a skripta pro přípravu na přijímačky jsme vám pro přehlednost seřadili podle jednotlivých fakult. Máme i vychytávky jako Modelové otázky k přijímacím zkouškám na 1. LF UK nebo 2. lékařskou fakultu UK, Testové otázky z fyziky, chemie a biologie LF MU nebo řešení otázek přijímaček Policejní akademie ČR v Praze.

 

Učebnice pro přípravu k maturitě

 

Matematika
Český jazyk a literatura
AJ
         
Ostatní předměty
Základy společenských věd
NJ

 

Materiály ke stažení

Na Seminárky.cz a Čtenářský-deník.cz najdete stovky zkouškových otázek, maturitních okruhů, čtenářských deníků a dalších materiálů pro přípravu ke stažení. Na výběr máte 27 000 ověřených prací a 9 000 z toho je úplně zdarma.

 

Příprava v kurzu

Důkladnou přípravu na přijímací zkoušky můžete zahájit v říjnu v Praze, Brně a Ostravě v prezenčních kurzech nebo online. Kurzy vás připraví na nejžádanější obory (medicína, právo, psychologie, společenské vědy, žurnalistika, ekonomické fakulty nebo Policejní akademie) v nultých ročnících. Na výběr máte kurzy o víkendu nebo ve všední den, případně VIP balíček s výhodnými bonusy. Připravit se můžete také na jednotlivé předměty - biologie, chemie, fyzika, matematika, testy OSP a TSP či ZSV.

 

4.6.2024