Manažerská soutěž pomůže ctižádostivým vyniknout

pr článek VŠFS GMC 3 2015

Účast v prestižní mezinárodní soutěži Global Management Challenge (GMC), kterou v Česku organizuje Vysoká škola finanční a správní, je cestou, jak nastartovat svoji kariéru.

V době, kdy roste počet nezaměstnaných absolventů, je pro studenty vysokých škol čím dál důležitější, aby si pr článek všfs gmc 4 2015 superhrdina 600jich už během studia všimli perspektivní zaměstnavatelé. Soutěž, jejímž principem je propojení teoretických znalostí s praxí k tomu nabízí ideální prostředí. Studentské týmy soutěží nejprve na národní, a posléze mezinárodní úrovni v manažerském řízení fiktivní firmy. Zkušenosti jim přitom předávají jejich patroni – významné firmy, které svůj hlavní přínos vidí v možnosti výběru těch nejlepších do svých řad. Generálními partnery soutěže jsou letos J&T Banka a ŠKODA Auto.

Vysoká škola finanční a správní, jedna z největších a nejprestižnějších soukromých univerzit v České republice, organizuje českou i slovenskou edici soutěže. Letos poprvé v historii bude také hostitelkou mezinárodního kola soutěže, které se bude konat v druhé polovině dubna v Praze.

Vítěz národní edice navíc kromě cti reprezentovat ČR v mezinárodní konkurenci získal od VŠFS studium programu MBA, které univerzita poskytuje ve spolupráci s americkou City University of Seattle a které patří mezi programy s certifikací CAMBAS.pr článek VŠFS GMC 3 2015

Vysoká škola finanční a správní, univerzita s více než patnáctiletou tradicí a téměř 14 tisíci absolventy, nabízí svým studentům vedle kvalitního vzdělání a mimořádného zázemí i mezinárodní prostředí. Svým studentům poskytuje všechny stupně vysokoškolského vzdělání: bakalářské (Bc.) od roku 1999, kdy škola vznikla, navazující magisterské (Mgr. a Ing.) a od roku 2009, kdy se škola stala univerzitou, i doktorské (Ph.D.). Student si může vybrat prezenční i kombinovanou formu studia.

Univerzita klade důraz na mezinárodní charakter, jedna čtvrtina studentů přichází ze zahraničí, podporuje zahraniční výměnné pobyty a posiluje jazykové kompetence.

Proč studovat VŠFS

INDIVIDUÁLNÍ přístup ke studentům

Velký VÝBĚR studijních oborů v ČJ i AJ

Pomoc se studiem – přípravné KURZY i kurzy na míru

Individuální KONZULTACE ke studiu nejen v ČJ, ale také v AJ a RJ

Pedagogové se zkušenostmi z prestižních škol v ČR včetně TOP MANAŽERŮ ve výuce

Až 50 % školného zpět s PROSPĚCHOVÝM stipendiem, ubytovací a sociální stipendia SPORTOVNÍ stipendia, stipendia za REPREZENTACI univerzity, ocenění studentských prací

Možnost studia v ZAHRANIČÍ v rámci programu Erasmus +

KOMUNIKACE on-line (Informační systém, elektronický index)

Důraz na společensky odpovědný přístup (CSR)  - PODPORA sociálně i zdravotně handicapovanýchpr článek všfs gmc 4 2015 budova s květy 600 TALENTOVANÝCH studentů

Řada studentských benefitů: např. ZVÝHODNĚNÉ studentské úvěry

Pravidelné AKCE pro studenty i absolventy – ples, výroční setkání, koncerty, sportovní turnaje, atd.

Doplňovaný a aktualizovaný KNIHOVNÍ fond, vlastní NAKLADATELSTVÍ s e-shopem

www.vsfs.cz/

1_VSFS_logo_80

 

1.4.2015