Předškolní pedagogika (N0112A190001)

Studijní program: Předškolní pedagogika (N0112A190001)

Typ studia: Navazující magisterské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 2

Zaměření: pedagogika , pedagogické a sportovní obory

Náplň programu/oboru:
Získali jste již kvalifikaci učitele mateřské školy a chcete prohloubit znalosti z předškolní pedagogiky? Máte ambici podpořit rozvoj dětí s obtížemi či specifickými vzdělávacími potřebami či dokonce své kolegy v mateřských školách při vzdělávání těchto dětí? Nebo byste rádi rozvíjeli kvalitu předškolního vzdělávání a vědní disciplíny předškolní pedagogika? Na Masarykově univerzitě naleznete studijní program, který prohlubuje vaše znalosti o vzdělávání nejmenších dětí v oblastech, které jsou pro současnou MŠ velmi aktuální. Umožní vám lépe proniknout do vědních oborů, které úzce souvisí se vzděláváním dětí předškolního věku, jakými jsou pedagogika, psychologie, sociologie či speciální pedagogika. Studium vám otevírá prostor k širokému uplatnění na trhu práce: od vedení a koordinace malých týmů v mateřských školách až po podporu rozvoje vědní disciplíny předškolní pedagogika na vysokých školách.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 27.1.2027

Přijímací řízeníNahoru

Dny otevřených dveří: 25.1.2025

Den otevřených dveří, poznámka: 25. 1. 2025 https://www.ped.muni.cz/pro-uchazece/den-otevrenych-dveri

Obsah přijímaček:
Bc. TSP, programy AJ/FJ/HV/VVVT se zaměřením na vzdělávání a FJ pro hospodářskou činnost oborový test, Mgr. TSP. Podrobnosti a možnosti prominutí na https://www.ped.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium-a-magisterske-studium. Informace o navazujícím magisterském, cizojazyčném a doktorském studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. a Mgr. TSP více termínů prosinec 2023 - duben 2024, odborné zkoušky 22. - 28. 4. 2024. Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. a Mgr. 29. 2. 2024. Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kontakty FakultyNahoru

Masarykova univerzita, Pedagogická fakulta
Telefon: 549 495 423
Web: http://www.ped.muni.cz
E-mail: prijimacky@ped.muni.cz

ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: školné se neplatí, poplatky spojené se studiem: https://www.muni.cz/o-univerzite/uredni-deska/poplatky-spojene-se-studiem

Koleje: http://www.skm.muni.cz/

Menza: http://www.skm.muni.cz/