Multimediální tvorba ()

Studijní program: Multimediální tvorba ()

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 4

Zaměření: umělecké obory, ostatní technické

Náplň programu/oboru:
Multimediální tvorba se vyučuje na Katedře kompozice a multimediální tvorby. Tato multioborová katedra připravuje budoucí tvůrce pro širokou škálu uplatnění od tradiční soudobé kompozice přes scénickou a elektronickou hudbu až po multimédia a učí je spolupracovat s interprety, dirigenty, sbormistry, operními režiséry a audio inženýry. Co vše může být multimediálním dílem? Performance, happening, sonický objekt, interaktivní instalace, umění v internetové síti, interaktivní videoprojekce, ale například i opera, taneční představení, videoklip, experimentální dokument nebo počítačová hra a mnoho dalších. Jedinou podmínkou je využití více, smysluplně a nezastupitelně se doplňujících médií v rámci jednoho díla.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Přijímací řízeníNahoru

Obsah přijímaček:
Požadavky pro konkrétní programy a specializace na https://hf.jamu.cz/prijimaci-rizeni/pozadavky-k-prijimacimu-rizeni/

Pozn. k přijímačkám: Bc. a Mgr. 29. 1. - 5. 2. 2024, informace o 2. kole na stránkách fakulty, nově akreditovaný program Pedagogika klavírní hry 10. 9. 2024. Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. a Mgr. 30. 11. 2023, 2. kolo Hra na strunné nástroje 16. 6. 2024, nově akreditovaný program Pedagogika klavírní hry 31. 7. 2024. Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kde se dá studovatNahoru
Kontakty FakultyNahoru

Janáčkova akademie múzických umění, Hudební fakulta
Telefon: 542 591 605
Web: http://hf.jamu.cz/
E-mail: 5412@post.jamu.cz

ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: při studiu delším než je standardní doba studia daného studijního programu zvětšená o jeden rok 12 600 Kč za každých dalších započatých šest měsíců studia, 2 800 Kč za další studijní program, poplatek za studium v cizím jazyce se stanoví individuálně

Koleje: http://astorka.jamu.cz/

Menza: http://astorka.jamu.cz/