Projektové řízení (B0413A050027)

Studijní program: Projektové řízení (B0413A050027)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 3

Zaměření: ekonomie

Náplň programu/oboru:
Po tříletém studiu tohoto oboru se stanete kompetentním budoucím manažerem. Naučíte se řešit problémy týkající se problematiky spojené s plánováním, řízením, financováním a kontrolou projektů. Studium vás připraví na navazující magisterský program, ale můžete rovnou také nastoupit do praxe - neztratíte se v týmu ani v pozici, ve které se budete muset spolehnout především sami na sebe. Teoreticky i prakticky se zorientujete v základních otázkách tržní ekonomiky a budete schopni se aktivně podílet na řízení podnikatelských, případně hospodářských či správních subjektů se zaměřením na projektovou činnost. Základní teoretické předměty jsou dále rozvinuty řadou profilujících předmětů, jako je projektový management, finanční výkaznictví a rozpočtování projektů, podnikové informační systémy či průmyslové inženýrství. Získáte dovednosti v oblasti práce s ICT a jazykovou průpravu pro plynulou komunikaci v jednom světovém jazyce.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 27.7.2024

Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 29. 1. (Cheb) a 30. 1. 2024 (Plzeň) https://www.fek.zcu.cz/aktualita.php?zobraz=5075

Obsah přijímaček:
Bez přijímací zkoušky. Kritéria a možnosti bonifikace https://fek.zcu.cz/aktualita.php?zobraz=5074

Pozn. k přijímačkám: Bc. bez přijímací zkoušky, informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. 30. 4. 2024. Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu naleznete na stránkách fakulty.

SCIO: ano

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kontakty FakultyNahoru

Západočeská univerzita v Plzni, Fakulta ekonomická
Telefon: 377 633 011
Web: https://www.fek.zcu.cz/
E-mail: vjohanko@fek.zcu.cz

ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: poplatek za studium delší než je standardní doba prodloužená o 1 rok 24 540 Kč za semestr, podrobnosti https://old.zcu.cz/pracoviste/ipc/studijni-poradenstvi/poplatky-za-studium/rozhodnuti-rektora.html

Koleje: http://skm.zcu.cz/seznam-koleji.html

Menza: http://skm.zcu.cz/menzy.html