Podniková ekonomika a management - více možností (N0413A050004)

Vysoké školy>Masarykova univerzita>Ekonomicko-správní fakulta>Podniková ekonomika a management - více možností

Studijní program: Podniková ekonomika a management (N0413A050004)

Typ studia: Navazující magisterské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 2

Zaměření: ekonomie

Náplň programu/oboru:
Program je možné studovat jednooborově nebo jednooborově se specializací Podniková informatika. Při studiu tohoto programu si prohloubíte obecné vědomosti z oblasti podnikové ekonomiky a managementu a získáte specializované znalosti a dovednosti vybraných podnikových činností dle vlastního výběru. Tyto znalosti a dovednosti si pak můžete dále rozšířit ve vybraném bloku volitelných předmětů, které jsou zaměřeny především na marketing, management a podnikovou ekonomiku. Porozumíte teoretickým základům podnikové ekonomiky a naučíte se je aplikovat v praxi. Hlouběji pochopíte účel a fungování institucí podnikatelské sféry, jejich organizační struktury, řízení, ekonomiky a financování. Zvládnete analyzovat ekonomiku a systémy řízení konkrétního podniku včetně tvorby adekvátních závěrů a doporučení. Předáme vám znalosti z oblastí řízení a manažerských dovedností. Osvojíte si také psychologické, sociokulturní, obchodní a další aspekty komunikačních dovedností. Připravíme vás nejen na práci v týmu, ale také na jeho vedení. Zvládnete se odborně vyjadřovat na vysoké úrovni, prezentovat a diskutovat v angličtině a dalším světovém jazyce podle vlastního výběru. Osvojíte si nástroje k řešení modelových i praktických situací. Získané znalosti a dovednosti vás připraví zejména na pozice středních a vrcholových manažerů nebo odborníků na konkrétní problémovou oblast řízení podniku s velkým potenciálem ke kariérnímu růstu ve středních a velkých podnicích.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 31.12.2024

Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 1. 2. 2024 https://www.econ.muni.cz/den-otevrenych-dveri

Obsah přijímaček:
Informace o navazujícím magisterském, doktorském studiu a studiu v angličtině naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. TSP více termínů prosinec 2023 - duben 2024. Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu a studiu v cizích jazycích naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. 29. 2. 2024. Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu a studiu v cizích jazycích naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kontakty FakultyNahoru

Masarykova univerzita, Ekonomicko-správní fakulta
Telefon: 549 496 427, 549 494 924, 549 494 166
Fax: 549 491 720
Web: http://www.econ.muni.cz
E-mail: studijni@econ.muni.cz

ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek za studium se neplatí, další poplatky spojené se studiem: https://www.muni.cz/o-univerzite/uredni-deska/poplatky-spojene-se-studiem

Koleje: www.skm.muni.cz - sekce Ubytování

Menza: www.skm.muni.cz - sekce Stravování