Digitální business (B0413P050045)

Studijní program: Digitální business (B0413P050045)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 3

Zaměření: ekonomie, IT

Náplň programu/oboru:
Svět e-commerce roste každým dnem a v tomto progresivním prostoru stále čeká obrovské množství příležitostí právě pro vás. Vstoupit do oblasti digitálního businessu dnes není výhradně otázkou hluboké znalosti programovacích jazyků. Jde především o využívání technologií chytrým a efektivním způsobem, a to ať už se jedná o produkt a řízení portfolia, komunikaci se zákazníky nebo automatizaci v oblasti distribuce. Během studia se naučíte rozpoznat příležitosti na trhu a přetavit je ve vlastní e-commerce projekt. Porozumíte marketingové komunikaci na internetu. Naučíte se ovládat informační technologie a využívat je ke zlepšení fungování procesů jak ve firmách, tak v osobním životě. Z velkého množství dat, které o sobě zanecháváme všichni na internetu nebo v databázích firem vás naučíme rozpoznat důležité informace pro rozhodování firmy. Studium je založeno na hlubším propojení s praxí například díky přednáškám s podnikateli z řad úspěšných startupů nebo zvýšeným podílem expertů na výuce. Hlavním filozofií programu je především praktická příprava pomocí učení se zkušeností s vlastním či týmovým projektem.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 26.2.2026

Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 25. 1. 2024 prezenčně i online https://www.studujopf.cz/den-otevrenych-dveri/

Obsah přijímaček:
Bez přijímací zkoušky. Podrobnosti na http://www.opf.slu.cz/

Pozn. k přijímačkám: Bc. IP 1. kolo 30. 4., 2. kolo 3. - 14. 6. 2024, ostatní programy bez přijímací zkoušky. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. IP 30. 4. 2024, CRT 8. 6. 2024, ostatní programy 31. 3. 2024, MI 2. kolo 30. 6. 2024. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kontakty FakultyNahoru

Slezská univerzita v Opavě, Obchodně podnikatelská fakulta
Telefon: 596 398 254
Web: http://www.opf.slu.cz/
E-mail: dekanat@opf.slu.cz

ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek za studium delší než je standardní doba studia zvětšená o jeden rok 13 170 Kč za každých dalších započatých 6 měsíců studia. Podrobnosti https://www.slu.cz/slu/cz/studijnioddelenipoplatky

Koleje: http://www.slu.cz/opf/cz/studenti/koleje-a-menzy

Menza: http://www.slu.cz/opf/cz/studenti/koleje-a-menzy