Ruský jazyk se zaměřením na vzdělávání (B0114A300009)

Vysoké školy>Masarykova univerzita>Pedagogická fakulta>Ruský jazyk se zaměřením na vzdělávání

Studijní program: Ruský jazyk se zaměřením na vzdělávání (B0114A300009)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 3

Zaměření: pedagogika , pedagogické a sportovní obory

Náplň programu/oboru:
Chcete se naučit rusky zábavnou a interaktivní formou? Chcete vyučovat ruštinu a nevíte, jak na to? Chcete poznat Rusko na vlastní kůži a vycestovat do rusky mluvících zemí? U nás získáte potřebné znalosti a především si vše v praxi vyzkoušíte. S námi budete mluvit, psát, poslouchat a komunikovat v ruštině. Vůbec neumíte rusky? Nevadí, nezoufejte si – přijímáme studenty i s nulovou znalostí ruského jazyka. Během studia se můžete zapojit do aktuálních projektů, které se na Katedře ruského jazyka a literatury řeší. Všichni studenti mají možnost vyjet na studijní pobyt do ruských nebo dalších evropských měst, kde se mohou dobře naučit rusky a poznat ruskou společnost, kulturu a kuchyni. Kromě toho je na fakultě otevřeno Ruské centrum, které pravidelně pořádá kulturní, vzdělávací a společenské akce pro všechny zájemce o ruský jazyk a ruskou kulturu. V Ruském centru si můžete vypůjčit některý z tisíce titulů v ruštině. Sledujeme aktuální a moderní vyučovací trendy, máme svůj Facebook, aktivně používáme ve výuce moderní informační technologie a vytváříme interaktivní učebnice a aplikace. Zaujal vás náš program? Neváhejte a přidejte se k nám!

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 24.9.2028

Přijímací řízeníNahoru

Dny otevřených dveří: 25.1.2025

Den otevřených dveří, poznámka: 25. 1. 2025 https://www.ped.muni.cz/pro-uchazece/den-otevrenych-dveri

Obsah přijímaček:
Bc. TSP, programy AJ/FJ/HV/VVVT se zaměřením na vzdělávání a FJ pro hospodářskou činnost oborový test, Mgr. TSP. Podrobnosti a možnosti prominutí na https://www.ped.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium-a-magisterske-studium. Informace o navazujícím magisterském, cizojazyčném a doktorském studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. a Mgr. TSP více termínů prosinec 2023 - duben 2024, odborné zkoušky 22. - 28. 4. 2024. Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu naleznete na stránkách fakulty.

Ukázka přijímacích testů: http://www.muni.cz/admission/tsp

Termín přihlášek: 29.2.2024

Pozn. k přihláškám: Bc. a Mgr. 29. 2. 2024. Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kontakty FakultyNahoru

Masarykova univerzita, Pedagogická fakulta
Telefon: 549 495 423
Web: http://www.ped.muni.cz
E-mail: prijimacky@ped.muni.cz

ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: školné se neplatí, poplatky spojené se studiem: https://www.muni.cz/o-univerzite/uredni-deska/poplatky-spojene-se-studiem

Koleje: http://www.skm.muni.cz/

Menza: http://www.skm.muni.cz/