VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

Dotaz na studijní oddělení - Vysoká škola aplikované psychologie, s.r.o.

Váš dotaz
:
:
:
:
**Vložte kód:
Informace o zpracování údajů naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Všechny položky jsou povinné

Dopororučit kamarádovi - Vysoká škola aplikované psychologie, s.r.o.

Doporučit známému
:
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

 

Vysoká škola aplikované psychologie, s.r.o.

Akademická 409, 411 55  Terezín (Mapa)
Typ školy: Soukromé vysoké školy
IČ: 27911586

Telefon: 416 782 369, 727 863 424
Web: http://www.vsaps.cz/
E-mail: studijni@vsaps.cz

Informace o VŠ aplikované psychologie (VŠAPs)Vysoká škola aplikované psychologie poskytuje v profesně orientovaném studijním programu Personální a interkulturní management možnost studia aplikované psychologie v managamentu a HR ve dvou formách:
• Tříleté denní prezenční bakalářské studium, je určeno pro absolventy středních škol. Studium zahrnuje také exkurze, stáže a praxe, které umožní studentům získat i praktické dovednosti a navázat kontakty s potenciálními zaměstnavateli už v průběhu studia.
• Kombinovaná forma studia je určena pro uchazeče z praxe. Studium je rovněž tříleté a probíhá formou prezenční výuky, výhradně v mimopracovní době - dva víkendy v měsíci.
 
Dále nabízíme studium s individuálním studijním plánem, které je vstřícnou variantou pro velmi zaměstnané studenty, pro studenty s omezenými časovými možnostmi, či zdravotním znevýhodněním. Představuje také nadstandardní podporu při psaní ročníkové a bakalářské práce, individuální možnost plnění jednotlivých předmětů, osobní přístup a individuální konzultace s pedagogy. Probíhá prostřednictvím přiděleného tutora, který se studentům věnuje při řešení studijních záležitostí.
 
Absolventi tříletého denního a kombinovaného studia získají titul bakalář - Bc. před jménem. Budou mít samozřejmě možnost pokračovat v magisterských studijních programech na veřejných i soukromých vysokých školách. Cílem této soukromé vysoké školy je poskytnout studentům vysokoškolskou kvalifikaci s aplikací psychologie a dalších společenskovědních oborů pro výkon práce v oblasti managementu a personalistiky s domácími i zahraničními pracovníky, menšinami a etniky, jak v České republice, tak kdekoli ve světě. Potřeba odborníků se širokými znalostmi a dovednostmi z psychologie stále stoupá. Kariéra ve firmách exportujících a importujících do a z odlišného kulturního prostředí i působení v nadnárodních společnostech a institucích otevírají možnosti právě těm, kteří budou na mezinárodní spolupráci připraveni.
 
Typické pracovní pozice, které může absolvent zastávat:
• Personalista, HR specialista, HR generalista
• HR manažer
• Manažer organizační jednotky nebo organizace
 
VŠAPs sídlí ve zrekonstuovaných prostorách bývalých Dělostřeleckých kasáren v Terezíně. Disponuje pěti učebnami, knihovnou, studovnou a aulou pro 100 posluchačů.
zobrazit více

Typ studia: Bakalářské

Rektor: PhDr. Mgr. Štefan Medzihorský

Přijímací řízeníNahoru
Den otevřených dveří:
ONLINE přes Teams ve středu 6.září 2023 v 18 hodin. OSOBNĚ v pondělí 18. září 2023 od 17 do 19 hodin Den otevřených dveří VŠAPs Terezín. Sledujte náš web, Facebook a Instagram
Přijímací zkoušky:
Bez přijímací zkoušky. Podmínky přijetí k bakalářskému studiu na VŠAPs: Podání platné přihlášky ke studiu a uhrazení administrativního poplatku ve výši 400,- Kč za přihlášku (Nutno doložit potvrzením. Číslo účtu: 289 722 927 / 0300, variabilní symbol: datum narození a do textu uveďte celé svoje jméno). Základní podmínkou přijetí uchazeče je ukončené úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou (nutno doložit úředně ověřenou kopií maturitního vysvědčení). Zaslání strukturovaného životopisu. Zaslání motivačního dopisu / žádosti o přijetí – uveďte důvody ke studiu na Vysoké škole aplikované psychologie v Terezíně (rozsah cca 1 strana A4)
Přihlášky ke studiu (termín):
Aktuální uzávěrka výběrového řízení a odkaz na online přihlášku na našich webových stránkách www.vsaps.cz. AKCE "UHRADÍME PŘIHLÁŠKU ZA TEBE" v termínu 15. 8. - 15. 9. 2023 : Podej přihlášku on-line, pošli požadované přílohy (ověřenou kopii maturitního vysvědčení, motivační dopis, strukturovaný životopis) v termínu 15. 8. - 15. 9. 2023 na email studijni@vsaps.cz a my za tebe uhradíme poplatek za přihlášku 400 Kč.
Elektronická přihláška (cena):
400 Kč
Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ
Přesná data přihlášek, přijímaček a dnů otevřených dveří a obsah přijímacích zkoušek najdete u příslušných programů/oborů.
Úspěšnost u přijímačekNahoru
Rok přihlášeníPřihlášenýchPřijatých
Úspěšnost
Nezaměstnaných
2022725779%0%
2019165165100%0%
201814510472%11,1%
201716312174%7,1%
2016655178%4,4%
2015907988%
2014998586%
20134242100%
2012191895%
Metodiku výpočtů a zdroje dat uvádíme v sekci O nás
ŠkolnéNahoru

Školné za semestr od: Bc: 24 900 Kč

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Denní i kombinované studium: 27.900,- Kč za semestr (zvýhodněná cena při současné úhradě dvou semestrů je 53.000,- Kč) Studium s individuálním studijním plánem: 32.900,- Kč za semestr (zvýhodněná cena při současné úhradě dvou semestrů je 63.000,- Kč)

Koleje: https://www.vsaps.cz/dotazy/

Studijní programy/oboryNahoru
Filtr
Název:
Typ: Forma:
Jazyk: Zaměření:
Personální a interkulturní management (B0413P050054)  
Zobrazit vše

 

Zaměření:

  • Ekonomické
  • Humanitní

Statistiky zobrazení - zobrazení detailu: 56938

Chcete připravit na přijímačky?
Doporučené články:

články odvolání nepřijetí vš

Odvolání na VŠ - nepřijetí ke studiu

Obdrželi jste rozhodnutí o nepřijetí? Podívejte se, jaké jsou vaše šance na odvolání (do novely zákona o VŠ v roce 2016 žádost o přezkoumání rozhodnutí). Pozor, odvolání musíte podat do 30 dnů od doručení záporného vyrozumění orgánu, který rozhodnutí vydal; zmeškání lhůty vám bude prominuto jen ze závažných důvodů.

Celý článek

článek jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol žurnalistika a mediální studia

Jak se dostat na žurnalistiku

Studium žurnalistiky, mediálních studií, marketingové komunikace či public relations nabízí 8 fakult veřejných škol a 10 soukromých vysokých škol. Tyto obory najdete na filozofických či sociálněvědních fakultách, ale také na fakultách pedagogických. Pokud vás zajímají jiná zaměření (dramaturgie, scénáristika apod.), najdete je na uměleckých fakultách a školách po celé ČR - podrobnější informace včetně náplně oborů a podmínek přijímacího řízení uvádíme na www.VysokeSkoly.com. Otevíráme přípravný kurz Žurnalistika - mediální studia se zahájením v lednu 2023 - poslední šance na přihlášení zde!

 

Celý článek

Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol KamPoMaturitě.CZ

Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol

Zajímá vás, kde se na dané obory můžete přihlásit? Jaké jsou konkrétní požadavky k přijímačkám pro rok 2022? Informace pro obory, které neuvádíme v tomto přehledu, najdete na www.VysokeSkoly.com, aktuální informace k 2. kolům a prodloužení termínů pro podání přihlášek pak zde.

 

Celý článek


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit